Заступника начальника поліції Тернопільщини затвердили на посаді

Заступника начальника поліції Тернопільщини затвердили на посаді

Ігор Сидорук призначений заступником начальника ГУНП в Тернопільській області.

Про це повідомили в поліції Тернопільської області.

До призначення Ігор Сидорук був тимчасовим виконувачем обов’язків на цій посаді.

Народився 26 червня 1976 року у Львові. Закінчив Львівський інститут внутрішніх справ при НАВС України, здобувши у 1996 році спеціальність юриста.

У 2005 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та отримав диплом магістра за спеціальністю «Державне управління».

З 1996 по 2016 рік працював на оперативних та керівних посадах у системі МВС України.

З жовтня 2018 року по липень 2023 року очолював факультети з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції в Львівському державному університеті внутрішніх справ. Кандидат юридичних наук.

Нагадаємо, раніше 20 хвилин повідомляли про нових оічльників підрозділів обласної поліції у Кременці і Чорткові.

 

Читайте також:

У Чортківському райвідділі поліції призначили нового керівника

У Кременецькому районі — новий керівник поліції

Сергій Зюбаненко — уже офіційно керівник. Чому ще до Тернополя приїхав голова Нацполіції?

Полковник Зюбаненко вже має двох нових заступників. Що про них відомо?

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
...
Діана Олійник - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Михайло Михайлович
    Теща в криму бізнеси з кацапами крутить а його в Тернопіль призначили))тоже бідне воно.бо казав то теща машини йому купила і квартири з котеджами))

keyboard_arrow_up