Завершилась реєстрація на пробне ЗНО: які предмети в пріоритеті серед тернопільських школярів

Завершилась реєстрація на пробне ЗНО: які предмети в пріоритеті серед тернопільських школярів
  • Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання закінчилась 31 січня.
  • Скільки абітурєнтів із Тернопільщини зареєструвались на тестування, які предмети здаватимуть та скільки це коштує, дізнавалась журналістка "20 хвилин"

Реєстрація на пробне ЗНО розпочалась 8 січня і тривала до 31 січня.

- В Тернопільській області зареєстровано 6707 осіб на 10951 тестування. Це на кілька тисяч більше ніж у минулі роки, - розповідає заступник начальника з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Тернопільського інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк, - Така кількість учасників пов’язана із тим, що цього року участь у тестуванні беруть абітурієнти із закладів профтехосвіти та ВНЗ І-ІІ рівня акредитатції. Окрім того, у 2019 році зареєструвалось чимало 10-ти класників, які здаватимуть основну сесію тестування у 2020 році.

До предметів-лідерів із пробного тестування у 2019 році, традиційно увійшли українська мова і література, яку складатимуть  майже шість тисяч учасників та Історія України - майже дві тисячі абітурієнтів, - розповідає заступник директора, остаточну кількість учасників можна сказати коли реєстрації оплатять.

Оплатити участь у пробному  ЗНО можна до 08 лютого 2019 року.

- Вартість одного пробного тестування становить 138 гривень, що на 6 гривень більше ніж минулого року, - каже Юрій Шайнюк. - ДО кошторису  входять усі роздаткові матеріали та оплата праці педагогічних працівників на час сесій.

Із української мови та літератури пробне тестування відбудеться 16 березня, з інших предметів - 23 березня.

За словами пана Шайнюка, пробне тестування не лише дозволяє абітурієнтам спробувати свої сили у знаннях з того чи іншого предмета, а й морально налаштує молодь до складного іспиту.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Анонім
    ЗНО з Української мови та літератури то ще з мови щось реально здати ,а ось література то взагалі капец .Дають одне речення з якогось твору і ти мусиш написати ,що то за твір і хто його автор . Виникає питання для чого так знушатися над тими дітьми ,якщо та література для майбутньої професі взагалі не знадобиться .Шкода ,що у нас інститути оцінють знання по шкільній програмі в результаті в інститути поступають купа заучок ,а ті діти котрі дійсно мають навички в своїй майбутній професії просто відфільтровуються .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Для ветеранів запрацювали «Єдині ветеранські вікна» у ЦНАП 17:20 У Теребовлі відкрили меморіальну дошку полеглому захиснику Петру Шопяку photo_camera 16:50 На Тернопільщині створюють інтерактивний туристичний маршрут, який працюватиме трьома мовами 16:10 З 1 серпня зростуть тарифи на передачу електроенергії для бізнесу Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 15:40 Кінець липня принесе на Тернопільщину спеку 15:29 Розвиток дітей у Тернополі 2026: огляд гуртків, секцій, клубів та студій (партнерський проєкт) 15:07 Іменні дерева за кошти тернополян — сохнуть. Хто їх відновлюватиме? 14:37 Почаївській лаврі 30 днів на те, щоб розірвати зв’язки з РПЦ 14:10 На Коновальця авто знесло електроопору: водію надають допомогу play_circle_filled photo_camera 13:45 Робота в Польщі виявилася аферою: львів'янин у Тернополі віддав шахраям 750 євро 13:15 Андрій Аркуша офіційно став в.о. керівника обласної філармонії. Яку посаду отримав кандидат Вермінський play_circle_filled 12:45 В Тернополі відкрили фантастичний «Парк Легенд» із велетнями та магічними істотами (новини компаній) 12:30 Дві смуги в кожному напрямку та нові паркомісця: як працює оновлена схема руху на Руській play_circle_filled photo_camera 11:35 Аварія на 15 Квітня: трирічна дитина, яка їхала в тролейбусі, отримала травми 11:10 На Замковій водій електромобіля збив жінку, яка переходила дорогу 10:47 Пам’ять українців, які загинули в російському полоні, вшанували молитвою на Театральному майдані photo_camera 10:25 Встановив шпигунську систему для російських служб: СБУ Тернопільщини викрила колаборанта 09:45 Оголосили спецоперацію з розшуку чоловіка, який в Чернівецькій області поранив двох правоохоронців 09:10 Згадаймо тих, хто не повернеться: 28 липня — День вшанування пам’яті захисників, котрі загинули у російському полоні.
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up