Збиралась голосувати за закордонним паспортом

Збиралась голосувати за закордонним паспортом
  • Більше двох сотень ID-карток видали міграційники Тернопільщини напередодні та у день другого туру виборів.
  • В останній тиждень перед другим туром виборів видали близько восьми сотень ID-карток та 200 виборцям вклеїли фото у паспорт.

Отримати готові  паспорти у формі ID-картки в останні дні перед другим туром виборів Президента активно закликали тернополян міграційники. Частина краян скористалися з цієї поради і тому змогли проголосувати.

  • У самий день виборів у підрозділи міграційної області для отримання документів звернулися 32 громадян, серед яких і пані Тетяна, - розповіла головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю і ЗМІ управління міграційної служби в області Ірина Бойко. - Жінка нещодавно приїхала з Італії і одразу подала заяву на оформлення ID-картки.

Отримувати документ не поспішала, бо планувала голосувати із закордонним паспортом. Та вже на дільниці їй пояснили, що бюлетень можуть видати лише за наявності паспорта громадянина України. Отож, в неділю по обіді тернополянка звернулася в міський відділ міграційної служби, де отримала готову ID-картку, і до закриття виборчої дільниці змогла проголосувати.

В останній тиждень перед другим туром виборів підрозділи міграційної служби області видали близько 800 ID-карток та здійснили майже 200 вклейок фотокарток у паспорт громадянина України у вигляді книжечки. Найактивніше готові документи отримували на Чортківщині та у Тернополі.

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, TelegramInstagramViber та YouTube.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Tamara Zaitc
    https://www.facebook.com/352733891843478/posts/658403834609814/?app=fbl
    Tamara Zaitc reply Tamara Zaitc
    Кореспонденти суспільного у день виборів були в міграційці, репортаж
  • Anonymous
    Якщо, в цій статті, мова йде про "закордонний паспорт України", то громадянство теж України, там так і написано. Візьміть  свій паспорт і переконайтесь!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:45 У Тернополі з 23 березня зростуть ціни на проїзд у маршрутках та тролейбусах 14:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 21-22 березня 13:30 Горіли автівки в Чорткові та на Збаражчині play_circle_filled 12:48 Помер Святійший Патріарх Філарет Від читача 12:19 Кампанія з декларування зброї та боєприпасів в Україні триває 12:30 «Резерв+» тимчасово призупинить роботу: що потрібно зробити завчасно 12:00 Забруднення земель на Зборівщині розслідує поліція 11:30 Ще дев’ятьом Героям посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста Тернополя» 11:00 У пожежі на Тернопільщині загинула 48-річна жінка, ще одна постраждала 10:38 Смертельна пожежа у Тернополі: вогонь забрав життя 87-річної жінки 10:07 Пенсіонерам і вразливим категоріям автоматично нарахують по 1500 гривень у квітні 09:35 У Тернополі шукають працівників у парки 09:15 Тернопіль наприкінці весни 2026 року має отримати 17 нових українських тролейбусів (пресслужба Тернопільської міської ради) 09:00 На Харківщині загинув Герой з Гримайлівської громади Дмитро Петрук 08:00 У Підволочиській лікарні аудит виявив фінансові порушення на 2,9 мільйонів гривень 22:00 Бійці стрілецького батальйону поліції Тернопільщини отримали відзнаки Президента за оборону України 21:00 Скільки коштує орендувати електросамокат у Тернополі: актуальні тарифи та умови 20:00 «А хто сказав, що я піду зі служби?» Історія 60-річного Костянтина Глінчікова, який повернувся з полону 19:30 Зникла 24 дні тому: розшукують 36-річну жительку Тернополя Тетяну Мироненко 19:00 Суд у резонансній справі про смерть у лікарні однорічного Єремія знову не відбувся
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up