Зеленський призначив на посаду суддю на Тернопільщину

Зеленський призначив на посаду суддю на Тернопільщину

Суддею Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Президент призначив Воробель Наталію Павлівну.

14 січня своїм указом Президент України Володимир Зеленський призначив на посади 53 суддів y місцевих загальних судах різних регіонів держави. Про це йдеться на сайті глави держави. 
 

Як йдеться в указі, відповідно до частини п'ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 і пункту 40 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» постановляю:

Призначити у місцевих загальних судах на посади:

- судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ВОРОБЕЛЬ Наталію Павлівну.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Безоплатні УЗД у Тернополі: де доступна така послуга та як отримати направлення 20:00 Картопля, яйця, помідори: скільки коштують продукти в тернопільських супермаркетах play_circle_filled photo_camera 19:00 «Хто, як не я»: у Тернополі родина загиблого військового Івана Климовича отримала його посмертну нагороду play_circle_filled photo_camera 18:00 Штормове попередження через грози оголосили на Тернопільщині Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 17:20 Після невдалого сезону у ФК «Нива» попрощався із головним тренером 17:00 Де відремонтувати авто у Тернополі та області: ТОП автосервісів 2026 (партнерський проєкт) 16:46 Чоловіка забрали в ТЦК, а через три дні дружина знайшла його побитим біля Почаївської лаври 16:10 Тернопільські школярі отримали прапор Євросоюзу з рук президентки Європарламенту 15:40 Заступницю директора тернопільського центру профтехосвіти покарали за премії дружині керівника 15:07 «Рекорд» вихідних — 2,43 проміле: у Тернополі масово ловили п’яних кермувальників 14:30 На Тарнавського відкрили меморіальну дошку на честь захисника Олега Черкашина 14:00 Кількість госпіталізацій через ГРВІ на Тернопільщині зросла на 10% 13:30 Аварія на дамбі: 19-річного водія BMW взяли під варту 13:00 64-річний чоловік отримав важкі травми під час падіння з висоти на тернопільському підприємстві 12:32 Заборонили купатися у Касперівцях і Заліщиках через якість води 12:02 Поліція встановлює особу чоловіка, якого знайшли на Торговиці в комі 19 днів тому 11:21 Помер учасник аварії на Чортківщині — поліція шукає очевидців 11:00 Визначили проєкти-переможці в «Інклюзивному шкільному громадському бюджеті» Тернополя 10:28 Без води — шість вулиць на Східному
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up