Земельна комісія у Тернополі працюватиме, але без Андрія Шкули

Земельна комісія у Тернополі працюватиме, але без Андрія Шкули

Серед питань, які розглядали на 36-тій сесії міської ради, - про склад земельної комісії. Депутат Андрій Шкула, який раніше очолював земельну комісію, звернувся до присутніх з проханням зняти його кандидатуру з головування.   

- Я прошу вас під час голосування зняти мене з головування земельної комісії. Вважайте, що це самовідвід. Заяву про те, у якій комісії я хочу працювати, напишу до наступної сесії міської ради, - звернувся до залу Андрій Шкула.

Депутати проголосували за персональний склад земельної комісії, уже без депутата Шкули. 34 "за". 

У соцмережах з'явилися негативні коментарі, що тепер у Тернополі може розпочатися ще більший дерибан землі. 

Сам Андрій Шкула своє рішення прокоментував наступним чином:

"Сьогодні затвердили персональний склад і комісія, після року неіснування, знову є і може діяти. 
Одночасно з голосуванням за комісію я повідомив колег про складання з себе повноважень голови комісії. Відповідний проект рішення буде на наступній сесії. У яку комісію піду, визначаюсь. 
Чому не хочу головувати в земельній? Причини різні. Їх колись,озвучу. Як оцінюю час на посаді голови комісії? Старався працювати якісно та совісно. З комісією лише за останній рік діяльності ми розглянули найбільше питань з поміж усіх комісії, мали найбільше стаціонарних та виїзних засідань, заслухали більше сотні заявників. Вдячний колегам та дякую їм, зокрема, за підтримку ініціатив з блокування питань, що стосувались зелених зон, за демонтаж МАФів, за спільні допрацювання мораторію на виділення зелених зон, за захит парків, за початок процедури інвентаризації всієї землі Тернополя, за збільшення надходжень до бюджету від землекористування, за збільшення прозорості в частині розгляду земельних питань, за створення на сайті ради розділу де кожен може бачити будівельні наміри до початку їх реалізації. Було важко, але є чим пишатись", - написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Про те, як буде працювати комісія без голови, чи зможе приймати рішення, читайте згодом.

Новий склад земельної комісії: Андрій Артимович, Любомир Балук, Володимир Бліхар, Володимир Гринда, Тарас Серетний, Ліна Прокопів, Роман Торожнюк та Олег Шморгай. 

А що ви думаєте про це? Як думаєте, чи зможе земельна комісія у такому складі працювати на благо тернополян? Відповіді залишайте у коментарях. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • тойво
    зрозумів що то пуста трата часу.
  • Анонім
    А я так думаю тут причина одна , що його залякали ,а може навіть і пригрозили . А може просто він сам зрозумів ,що проти будівельної мафії боротися марно .Ну подивіться біля Березіля нічого не вирішили , в парках теж нічого не рішається ось і все , а вся та мафія як будувала так і будує по місту таких прикладів купа .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:10 Морози протримаються до кінця тижня: прогноз погоди на Тернопільщині 15:45 У Чортківській громаді запровадили карантин, через випадок сказу в собаки 15:15 Справу про побиття військового після аварії розслідують у Кременці 14:30 Польські фермери знову оголосили про блокування кордону з Україною Від читача 16:59 Жителька Бережан відкрила фотопростір завдяки гранту Служби зайнятості 13:50 Чортків'яни тепер безплатно можуть дістатись автобусами до сіл громади: які умови 13:17 На очах у патрульних у центрі Тернополя водій проїхав на червоний сигнал світлофора play_circle_filled 12:59 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 21 січня) 12:41 У Більче-Золотецькій громаді горів будинок 11:55 На Тернопільщині держреєстратора підозрюють у незаконній зміні оренди майже 700 земельних ділянок 11:20 У Великій Березовиці бус врізався у вантажівку МАN 10:55 На Шопена встановлять меморіальну таблицю Герою-захиснику Володимиру Боїлу 10:41 Як зробити будинок комфортним: деталі, про які забувають (Новини компаній) 10:29 Графік відключення світла в Тернополі та області на 21 січня (ОНОВЛЕНО) 10:07 Портативна зарядна станція «зникла» разом із продавцем: чоловік з Тернопільщини втратив 33 тисячі 09:35 Тернопільська «Нива» тепер має нового головного тренера 09:00 У Великому Ходачкові в останню путь провели Героя Василя Альтгайма photo_camera 08:00 7000 гривень на дитину до одного року виплачуватимуть в Україні: які документи потрібні 22:00 Травма через неприбраний сніг чи лід: як діяти і хто відповідає 21:00 Юна тернополянка отримала 18 нагород на всеукраїнських та міжнародних конкурсах: послухайте play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up