Житель Тернопільщини помер від ураження струмом

Житель Тернопільщини помер від ураження струмом

Смерть у результаті ураження струмом через недотримання правил безпеки. Це - ймовірна причина нещастя, яке трапилося у Чорткові 27 травня.

48-річний чоловік ремонтував кондиціонер. Під час роботи він знаходився на алюмінієвій драбині. У якийсь момент чортківчанина вдарило струмом у 220 Вольт і він впав з триметрової висоти.

На місце нещастя прибули медики. За словами правоохоронців, дія струму тривала після падіння ще десь секунд тридцять.

Далі його забрали в реанімаційне відділення. Проте, врятувати життя робітникові не вдалося. Лікарі припускають, що струм вразив внутрішні органи, але остаточна причина смерті стане відома після розтину.

Даний факт внесено в ЄРДР відповідно до статті 115 частина 1 ККУ з поміткою "нещасний випадок".

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Відійшла у вічність дружина священника з Тернопільщини Вікторія Левицька 21:00 Новини Тернополя з 13 до 19 квітня: дивіться відео! play_circle_filled 20:00 «Якщо нема волонтерки — скинулись і купили» 19:00 Краса крізь століття: 7 храмів Тернопільщини, що зачаровують історією та архітектурою Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 18:00 Відключення газу у Теребовлянській і Микулинецькій громадах: коли і де не буде газопостачання 17:17 Стрілянина на вулиці у Чернігові: що відомо play_circle_filled 17:05 Очільник патрульної поліції Євген Жуков подав у відставку після стрілянини в Києві 16:00 Нові символічні дати в Україні: У Верховній Раді планують змінити календар свят 15:00 17 нападів на працівників ТЦК зафіксували на Тернопільщині з 24 лютого 2022 року 14:00 У Бережанах зібралися пластуни з усієї області, щоб відзначити день першої присяги photo_camera 13:00 Після весілля — у тернопільську книгарню. Військовий-поет Павло Вишебаба поділився фото з нареченю photo_camera 12:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для поранених військових: що потрібно і куди приносити 11:00 Кабмін вніс зміни до правил мобілізації: що змінилось для тих, хто має відстрочку 10:00 Теракт у Києві: поліцейських звинувачують у залишенні людей без допомоги. Розпочнуть розслідування 09:00 Війна забрала життя Героїв Василя Солоненка та Михайла Грабовського
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up