Знайти роботу можна буде на "Галицькій дефіляді"

Знайти роботу можна буде на "Галицькій дефіляді"

На фестивалі «Галицька дефіляда» обладнають зону, де можна буде залишити анкету з заявкою на роботу. Про це повідомили організатори під час прес-конференції напередодні заходу. 

Гасло етно-фестивалю - “Українці, повертайтеся додому, тернополяни, повертайтеся в Тернопіль”.

— У Тернополі відчувається кадровий голод, - зазначив Олександр Ярмоленко. — Наші співвітчизники виїхали за кращою роботою, за вищою зарплатою, але в яких умовах вони там перебувають? Тому ми хочемо збільшити зарплати, щоб наші люди, з хорошими кваліфікаціями не виїжджали за кордон, а залишалися вдома, на батьківщині. 

Автор: Марія Чернишова

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Як ветеранам й ветеранкам з інвалідністю внаслідок війни отримати одноразову грошову допомогу 21:00 Поліцейські здали кров для поранених захисників play_circle_filled 20:00 Оцифрування трудових книжок: подання сканкопій можливе і після 10 червня 19:00 У справі про забудову в історичному центрі Тернополя арештували майно підозрюваних Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Покажуть «Озерний вітер» — виставу за твором письменника з Тернопільщини 17:22 У Тернополі збирають допомогу для військових 16:30 Продовжили терміни подачі документів до військових навчальних закладів 15:55 16-річного хлопця затримали за підозрою у вбивстві бабусі 15:30 Літній табір організовує обласна бібліотека для дітей 15:00 Грози та шквальний вітер: на Тернопільщині оголосили штормове попередження 14:35 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 10 червня) 14:20 Водій встановив іноземні номерні знаки, щоб уникнути відповідальності за порушення ПДР 13:15 Майже 32 га земель заповідника сільрада на Тернопільщині отримала незаконно — прокуратура 12:39 Житель Чорткова дістав смертельне ножове поранення під час застілля зі знайомим 12:00 Тернопільські борці стали переможцями і призерами міжнародного турніру в Чехії photo_camera 11:10 Зникла пенсія і з'явився кредит на 70 000 гривень — тернополянка підозрює сина 10:40 П'яний водій на Миру влетів в огорожу — є травмовані 10:30 Потрійна аварія в селі Дружба: водій Mercedes-Benz Sprinter був п'яним 10:10 У Тернополі промивають водопровідні мережі: графік по мікрорайонах на тиждень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up