Поліцію знову повідомили про заміновані автовокзал та залізничний вокзал

Поліцію знову повідомили про заміновані автовокзал та залізничний вокзал

Ввечері 28 грудня у відділ поліції надійшло два повідомлення від невідомої особи про те, що заміновані автовокзал та залізничний вокзал. Як виявилося, інформація була неправивдивою.

У патрульній поліції розповіли, що повідомлення про замінування автовокзалу надійшло близько 20.20 від невідомої  особи. Поліція прибула на виклик. Провели евакуацію громадян. Оглянули територію автовокзалу, підозрілих предметів  не виявили.

В тій же годині надійшло повідомлення від невідомої особи про замінування залізничного вокзалу. Дзвонила та сама особа, бо номер телефону той самий. За вказаною адресою прибули працівники поліції, провели евакуацію близько 150 чоловік. Працювала на місці чергова служба надзвичайних ситуацій та кінологічна служба.  Провели огляд території залізничного вокзалу, підозрілих предметів не виявили.

Нагадаємо раніше вже були дзвінки в поліцію про замінування автовокзалу та ЖД вокзалу, що теж виявилось неправдивою інформацією.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Герасимчук Ростислав
    Ордловський креатіф.
  • Хорхе Грайкобиляцький
    ЖД вокзали - це у кацапів. У нас вони називаться залізничними.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 На Стуса знайшли ще одне тіло під завалами. Кількість жертв зросла до 28 22:00 У Тернополі встановлять меморіальну таблицю на честь загиблого захисника Івана Хоміва 20:45 Графік відключення світла в Тернополі та області на 20 і 21 листопада 20:21 Після ворожого удару по Тернополю невідомо про місцеперебування 14 людей Від читача 12:21 Шахраї створюють фейкові чат-боти в Telegram, маскуючи їх під служби підтримки банків 20:00 «На щиті» повернувся до рідного дому Герой з Тернопільщини Михайло Дідух 19:36 Ворожий обстріл забрав життя 21-річного тернополянина Андрія Вегери 18:58 Тіло загиблої знайшли на руїнах будинку на вулиці Стуса 18:50 Проігнорував світлофор й врізався в бетонну плиту: патрульні затримали п'яного водія Opel 18:07 У Тернополі триває рятувальна операція: всі екстрені служби цілодобово працюють на місці удару photo_camera 18:00 Виділили кошти на поховання загиблих від ракетної атаки по Тернополю 17:27 Тимчасово не курсують тролейбуси до масиву «Сонячний» 17:02 На вулиці Василя Стуса продовжують розбирати завали: під ними можуть залишитися люди photo_camera 16:38 Тернопільські школи працюють у штатному режимі. Тепло відновлюють там, де дозволяють рятувальники 16:10 «На щиті»: в Україну повернули 1000 тіл photo_camera 16:00 Кімнати вигоріли, стіни чорні: що всередині будинку на 15 Квітня, де стався приліт photo_camera 15:38 Через значні опіки одну із постраждалих відправляють у Львів. Загалом у лікарнях понад півсотні людей 15:30 Потрібні одяг, засоби гігієни та побутові речі: де в Тернополі працюють пункти допомоги постраждалим 15:23 Міська влада Тернополя організувала позачергове оформлення документів для потерпілих: куди звертатися тернополянам (пресслужба Тернопільської міської ради) 14:43 З підвалів відкачують воду, люди виносять вціліле майно: що відбувається на 15 Квітня photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up