Партнер рубрики Події

«На щиті» повертається до рідного дому боєць з Теребовлянщини Юрій Дмитроца

«На щиті» повертається до рідного дому боєць з Теребовлянщини Юрій Дмитроца

Військовослужбовець ЗСУ, житель села Долина Юрій Дмитроца помер під час лікування після поранень. 24 листопада з ним прощатимуться в Теребовлянській громаді.

Теребовлянська громада втратила ще одного захисника. Під час лікування після отриманих поранень в зоні бойових дій відійшов у вічність військовослужбовець, мешканець с.Долина Юрій Дмитроца.

Про це повідомили в Теребовлянській міській раді.

Теребовлянська міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного. Нехай душа бійця знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Відео дня

Вічна пам’ять Герою!

Повертається «на щиті»

24 листопада з молитвоюй лампадками домовину з тілом померлого військовослужбовця, жителя с.Долина Юрія Дмитроци та вшанувати його світлу пам‘ять зустрічатимуть в громаді.

Час зустрічі -12.30 год. (перехрестя біля греко-католицької церкви святого Миколая в м.Теребовля). Опісля в с.Долина відбудеться церемонія прощання та чин похорону. Початок о 13.00 год.

 

У громаді День жалоби

З метою вшанування пам’яті померлого військовослужбовця Юрія Дмитроци, жителя с.Долина, 24 листопада 2023 року на території Теребовлянської громади оголошений Днем жалоби. Відповідне розпорядження видано у Теребовлянській міській раді.

У розпорядженні йдеться, що у цей день на знак жалоби на будівлях та спорудах виконавчих органів, комунальних підприємств, установ, організацій Теребовлянської міської ради буде приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою, а також обмежено проведення розважально-концертних заходів.

 

Читайте також: 

Це наш обов’язок — гідно провести Героїв. Що робити і як поводитись, поділився отець Олексій Філюк

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
 • Maria Patrilo

  Wicña
  Pamat
  Xeroy
  Amiñ
  Amiñ
  Amiñ
 • Mira Boykovska

  Вічна пам'ять Герою.Співчуття рідним.
 • Галина Баранова

  Вічна пам'ять
 • Natalya Semen

  Вічна пам’ять 😥💔

keyboard_arrow_up