З’їжджали з гірок на тюбах та лопатах: як студенти змагались у Savich park

З’їжджали з гірок на тюбах та лопатах: як студенти змагались у Savich park

Безкоштовні змагання на сноутюбах та лопатах серед молоді відбулись у Savich park у п’ятницю, 7 лютого. Позмагатися та просто розважитися прийшли чимало студентів.

- На змаганнях ми очікуємо близько 50 учасників, це переважно студенти педагогічного університету, – розповідає директор Savich park Віталій Кирилов. – Я сам колишній студент ТНПУ, тому ми вирішили організувати безкоштовний захід в рамках соціальної програми «Активна зима», щоб підтримати здоровий спосіб життя серед молоді та дати змогу тернополянам побачити зиму. Ми підготували доріжки для спуску та «достріляли» штучного снігу, щоб провести естафети між учасниками.

Взяли участь у змаганнях 35 учасників, які сформували 3 команди. Суть естафети в спуску з гірок на швидкість. Для цього використовували сноутюби, санчата та звичайні лопати для чищення снігу. Як запевнив Віталій Кирилов, це безпечно.

- Перед тим як отримати тюб чи інше сорядження ми обов’язково проводимо інструктаж, як саме потрібно спускатися, – каже пан Віталій. – Також усі учасники підписують техніку безпеки.

Студенти та звичайні тернополяни лишились задоволені таким змаганням. Дехто катався з гірки вперше.

- У нас розпочався перший тиждень навчання і з’явилась така можливість трохи відволіктись та відпочити, – каже студентка четвертого курсу ТНПУ Ірина. – Я прийшла сюди разом з друзями. На тюбах катаюсь вперше. До цього каталась лише на лижах та санчатах.

Після змагань учасники продовжили розважатись та кататися на сноутюбах. Як розповідає Віталій Кирилов, навіть коли у місті немає снігу, в Savich park можна покататися з засніжених гірок. Вікових обмежень для цього немає. Навіть малі діти можуть кататися разом зі своїми батьками.

А як вам зима цього року? Чи вдалось покататись на санчатах та пограти у сніжки? Пишіть у коментарях!

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Військовий облік юнаків 2009 року народження: у ТЦК пояснили, чи дозволять виїзд за кордон 17:20 Світлана Озерчук, Ольга Різник та Ольга Чортик очолять гімназії в Тернополі 16:50 Ольга Ваврик може стати директоркою Тернопільського обласного художнього музею 16:10 Діагноз, який перевернув життя 11-річної Каті: родина просить про допомогу Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 15:45 У Бережанах чоловік продавав наркотики по 300 гривень за грам: його затримала поліція 15:15 Поширював у Viber інформацію про ТЦК: суд виніс вирок жителю Тернопільщини 14:50 Конкурс на посаду керівника філармонії перенесли — не змогли обрати голову комісії photo_camera 14:10 Масова загибель бджіл на Збаражчині: пасічники кажуть про отруєння 13:36 У Тернополі відбувся XIV Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті Євгена Ворка 13:05 Американець із Кентуккі приїхав до Чорткова, щоб плести маскувальні сітки photo_camera 12:31 Директора Тернопільського аеропорту Володимира Кулака увільнили від обов'язків через мобілізацію 11:55 «Ліга Дужих. Діти»: у Тернополі стартував набір до дитячої команди з ампфутболу 11:15 П'яний водій пропонував 25 тисяч хабаря тернопільським поліцейським 10:47 Смертельна аварія біля Тернополя: після зіткнення мікроавтобуса та легковика загинула жінка photo_camera 10:10 Вермінський заявив, що відкликає свою кандидатуру на посаду керівника Тернопільської обласної філармонії play_circle_filled 09:40 У Чопі попрощались з полеглим Героєм-прикордонником Тарасом Солтисом, який народився в Тернополі photo_camera 09:00 Війна забрала життя Героя Андрія Їжака 08:00 Вступників вишів автоматично перевірятимуть через реєстр Міноборони 21:32 На Дружбі затримували чоловіка, який погрожував людям предметом, схожим на гранату
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up