Острів Джарилгач: скільки коштує відпочинок на українських Мальдівах

Острів Джарилгач: скільки коштує відпочинок на українських Мальдівах

Відпочинок на райському острові може бути бюджетним, і не десь за кордоном, а в Херсонській області. Щоправда для тих, хто не боїться жити без благ цивілізації. Острів Джарилгач - найбільший незаселений острів у Європі з неймовірними пейзажами та теплим морем.

Прозоре тепле море, білий пісок, безмежний степ, дикі тварини... На острові Джарилгач турист опиняється в майже первозданному світі.

Джарилгач, що у перекладі з тюркської мови означає "обпалені дерева", розташований у Каркінітській затоці Чорного моря. З площею в 56 квадратних кілометрів, він є найбільшим островом в Україні та Чорному морі взагалі.

Однією з візитних карток острова є маяк, якому вже понад 100 років. Встановили його в 1902 р. за проектом одного з учнів Ейфеля. На жаль зараз він в аварійному стані і реставрації не підлягає. Поруч спорудили новий маяк, з якого можна побачити неймовірні краєвиди.

Добратися на острів Джарилгач найпростіше зі Скадовська. Зокрема, на острів за графіком курсують теплоходи. Вартість туди й назад - 160 гривень. Дорога до маяка займає близько півтори години, це водночас і морська прогулянка. Можна добратись і на швидкісному катері за півгодини, проте дорожче - 200 грн.

Щодня на острів припливають дельфіни, які підпливають до людей на відстані кількох метрів. На острові можна побачити і інших диких мешканців, зокрема диких кабанів, оленів та муфлонів. Окрім цього, Джарилгач – місце гніздування перелітних птахів.

Досвідчені відпочивальники приїжджають з наметами на кілька тижнів, тому витрати на відпочинок мінімальні. За харчами їздять на материк, а також готують на вогні рибу, крабів та молюсків. Людей, яких шокують оголені натури варто знати, що чим далі від пристані та "цивілізації", тим більше нудистів.

Проблем з питною водою тут немає - одразу біля маяка є джерело з прісною водою.

Для любителів комфорту облаштували мінімальні умови. Зокрема, біля пристані можна орендувати шезлонг, є польова кухня, на якій готують суп, плов, рибу та навіть ската. Вартість страви в середньому 50-60 грн.

Також можна залишитись на острові нічліг зі "зручносями на вулиці". Вартість оренди бунгало - 400 грн за ніч.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Anonymous
    краса, я і не чула ніколи про таке красиве місце. а то всі пруться в брудну Одесу
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:01 «Зорано на метр углиб»: боєць про захист наших артпозицій 20:00 Новини Тернополя з  4 до 10 травня: дивіться відео! play_circle_filled 19:00 Догляд за літніми людьми або хворими: як та де тернополянам оформити компенсацію 18:00 Студентка Тернопільського медуніверситету Анна Белей здобула дві золоті медалі на чемпіонаті світу в Блекпулі Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 16:50 Перекинулася машина зі службовцями ТЦК біля села Іване-Пусте play_circle_filled 16:07 На два тижні перекриють вулицю Веселу та змінять маршрут автобуса №21 15:07 Погода на 11–13 травня: сонце, грози та похолодання 14:07 Чому суд не відправив за ґрати водійку після смертельної ДТП на Тернопільщині 13:00 «Бита» маринована редиска: готуємо швидкий пікантний акцент до м'яса 12:05 У Великій Березовиці ярмаркують та збирають кошти на ремонт автівки для захисників photo_camera 11:20 Тернополяни вітають з Днем матері: добірка з соцмереж 10:00 «Колись ти оберігала мене, а нині я захищаю тебе»: військові 50-ї окремої артилерійської бригади вітають матусь зі святом play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Юрія Фарботу і Володимира Галунку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up