Туристів, які йдуть в гори, закликають реєструватися у рятувальників

Туристів, які йдуть в гори, закликають реєструватися у рятувальників

Рятувальники закликали туристів, які збираються в Карпати, зареєструватися на порталах Державної служби з надзвичайних ситуацій. 

Це дозволить оперативно знайти та надати необхідну допомогу туристам, у разі надзвичайної ситуації. Про це повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

Пройти реєстрацію можна за посиланнями:

Як повідомляє РБК-Україна, 24 вересня в Україні в західних областях, в тому числі і в районі Карпат, очікуються дощі і грози.

До слова, в кінці серпня в Карпатах під час сходження з гори Говерла заблукали 15 туристів. Їх вдалося розшукати.

Також повідомлялося, що на початку серпня в Карпатах Івано-Франківської області шістьом туристам була необхідна допомога. Їм різко стало погано під час сходження з гори Говерла. Рятувальникам вдалося надати необхідну медичну допомогу туристам.

Крім цього, наприкінці липня через негоду в Карпатах на горі Говерла застрягла група з 13 туристів, потрапивши в сильну зливу. Серед них було шестеро дітей у віці від півтора до 12 років.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 «Якщо нема волонтерки — скинулись і купили» 19:00 Краса крізь століття: 7 храмів Тернопільщини, що зачаровують історією та архітектурою 18:00 Відключення газу у Теребовлянській і Микулинецькій громадах: коли і де не буде газопостачання 17:17 Стрілянина на вулиці у Чернігові: що відомо play_circle_filled Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 17:05 Очільник патрульної поліції Євген Жуков подав у відставку після стрілянини в Києві 16:00 Нові символічні дати в Україні: У Верховній Раді планують змінити календар свят 15:00 17 нападів на працівників ТЦК зафіксували на Тернопільщині з 24 лютого 2022 року 14:00 У Бережанах зібралися пластуни з усієї області, щоб відзначити день першої присяги photo_camera 13:00 Після весілля — у тернопільську книгарню. Військовий-поет Павло Вишебаба поділився фото з нареченю photo_camera 12:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для поранених військових: що потрібно і куди приносити 11:00 Кабмін вніс зміни до правил мобілізації: що змінилось для тих, хто має відстрочку 10:00 Теракт у Києві: поліцейських звинувачують у залишенні людей без допомоги. Розпочнуть розслідування 09:00 Війна забрала життя Героїв Василя Солоненка та Михайла Грабовського 21:00 Всесвітньо відома дорога паломників: Шлях Святого Якова можуть прокласти містами Тернопільщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up