Погода на 18 травня: грози, +21

Погода на 18 травня: грози, +21

У Тернополі протягом усього дня погода буде похмурою. Удень і ввечері буде йти дощ із грозою.

18 травня синоптики обіцяють, що температура прогріється від мінімальних +13 вранці до +21 вдень. Крім того, попереджають про короткочасне шквалисте посилення вітру до 15-24 м/с, повідомляє sinoptik.ua.

Народний прогноз погоди: 18 травня відзначається день пам'яті мучениці Ірини. У народі цей день називався "Ірина Розсадниця", оскільки у період з 18 по 25 травня прийнято висаджувати розсаду капусти. Займатися цим за звичаєм можуть лише жінки. "Якщо посадить овочі чоловік, то вони зацвітуть, але не дадуть плоду". У цей час починає зеленіти липа, зацвітає чорниця.


Дощитиме не лише на Тернопільщині, повідомляє синоптик Наталка Діденко.

"На Заході, а також на Вінниччині та частково Одещині очікуються дощі та грози, при грозах можливі град та шквалисте посилення вітру.
Тому обережність під час грози - особлива.
Температура повітря у суботу-неділю становитиме +20+25 градусів.

На решті території, а це - Північ, Схід, більшість південної частини та Центру - буде якийсь липень, а не травень. Бо передбачається суха сонячна спекотна погода із температурою повітря +25+30 градусів. А на Сході та Півдні подекуди й до +32 градусів.

У Києві сьогодні ще залишається ймовірність грозового дощу, а ось вихідними - сонце та +23+26 градусів. Можна засмагати, ловити метеликів, проявити справжню громадянську мужність - замість шашликів взяти на природу бутерброди, і потім прибрати за собою, вигуляти нові шорти і навіть купальники. 
Вода в Дніпрі поки що 16-17 градусів, тому ноги намочити навіть приємно, а ось купатися - хіба що на програну суперечку)
Хай вихідні будуть у задоволення, навіть якщо ви не з кумом на галявині, а на дачі з роботящими родичами.
Ще раз нагадую про особливу обережність при грозі! - зазначає Наталка Діденко.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Приймають пропозиції для нової зірки на «Алеї Зірок» 21:00 Змінив бджіл на полювання за Шахедами: історія 51-річного добровольця з Тернопільщини 20:00 Суцільні ями та вибоїни: тернополяни скаржаться на стан дороги на вулиці Родини Барвінських 19:00 У Тернополі з 15 червня на ремонт зупинили дві котельні Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:06 Був знесилений і втомлений: поліцейські розшукали 76-річного чоловіка з Монастириської громади 17:07 У Тернополі водій BMW збив 13-річного велосипедиста play_circle_filled photo_camera 17:00 Судитимуть сімох учасників групи, яка продавала кратом по всій Україні photo_camera 16:24 В аварії на Микулинецькій постраждала мотоциклістка 16:00 Понад 2 мільйони штрафу: суд ухвалив рішення щодо «Тернопільводоканалу» 15:25 Взяли під варту 60-річного тернополянина за підозрою у замаху на вбивство сусіда 15:03 Обіцяв «визволити» з полону: поліція оголосила підозру чоловіку за видурювання 154 тисяч гривень у дружини бійця 14:37 Медичний заклад в Тернополі отримав власну сонячну електростанцію 14:00 Поліцейські розшукують водія електросамоката, який на Короьова наїхав на жінку та втік 13:31 У Довжанці загинув чоловік після падіння з ковша трактора 13:00 У Великій Березовиці зупинили нетверезого водія, позбавленого права керування: пропонував хабар 12:30 Пікет біля міськради: вчителі протестують проти нового директора та заявляють про фальсифікації 12:00 У Тернополі та Бережанах у двох чоловіків виявили речовини, схожі на наркотичні 11:25 Затримки від півтори до майже трьох годин: два поїзди, що курсують через Тернопіль, запізнюються 10:53 П'ятеро рятувальників загинули на Харківщині внаслідок повторного ворожого удару
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up