Погода в Тернополі на 21 січня: хмарно, -2°

Погода в Тернополі на 21 січня: хмарно, -2°

Вдень у Тернополі очікується хмарність, незважаючи на те, що ранок та вечір обіцяють бути ясними. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від -7° до -2°.

 

Схід 08:00 Захід 16:57.

21 січня вшановують пам’ять Еміліяна, сповідника. Раніше заметілі і бурани цього дня були звичним явищем, про що говорить і прислів’я: “Ємельян, накрути буран”. Слідкували цього дня в основному за вітром: якщо на Еміліяна дує з півдня — літо буде грозовим, а якщо день видасться ясним, то слід чекати засушливого літа.

За останні 130 років 21 січня: МАКС: 7.8° (1993, 2008), МІН: -21.5° (1985, 2006).

"20 хвилин" бажає вам чудового настрою за будь-якої погоди.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Скільки коштує спекти паску самостійно: ціни на декор у магазинах Тернополя play_circle_filled photo_camera 19:00 Проти повернення землі громаді? Міська рада оскаржує рішення суду щодо ділянки біля Зеленбуду 18:00 Температура вища за норму, а опади в дефіциті: підсумки березня на Тернопільщині 17:15 У Кременецькому ботанічному саду почали квітувати магнолії Біонді photo_camera Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 16:30 Починають курсувати теплоходи «Ян-Амор Тарновський» та «Капітан Парій» 16:00 На Кременеччині незаконно вирубали 623 дерева — справу скерували до суду photo_camera 15:30 Змінили рух тролейбуса на маршруті №9 15:00 Помер колишній міський голова Шумська Анатолій Килименко 14:03 Вбивство на Володимира Великого: що дізналися «20 хвилин» про підозрюваного та вбиту 13:45 Шукають людей, вибухівку та підтримують ветеранів у відновленні: історії з кінологічного центру Тернополя photo_camera 13:10 Квитки для пасажирів з інвалідністю тепер можна придбати онлайн play_circle_filled 12:40 В аварії на Тернопільщині постраждав 60-річний велосипедист 12:10 Суд арештував скандальну церковну землю на Слівенській-Малишка. Чи зупинить це будівництво 12:00 П'яний водій на Дружбі спричинив ДТП: на драгері— у понад 8 разів більше допустимої межі play_circle_filled 11:35 Тимчасово змінили маршрут тролейбусів №6 та №10 11:20 Уродженця Тернополя, експосадовця ДСНС у Криму, підозрюють у держзраді 10:50 2 квітня у Тернополі ремонтуватимуть дороги і лататимуть ями (оновлене) 10:30 Прийомну сім'ю створили у Кременецькій громаді 10:00 Який рівень англійської потрібен держслужбовцям та керівникам в освіті: МОН визначило нові вимоги
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up