Рятувальники попереджають про сильні дощі

Рятувальники попереджають про сильні дощі
  • 7 липня до кінця дня в Тернопільській області прогнозують дощі та грози.
  • Рятувальники попереджають, що у цей день - жовтий рівень небезпеки.

- У Тернопільській області найближчі дві години із збереженням до кінця доби 7 липня місцями значні дощі, - йдеться у повідомленні ДСНС. - 8 липня вдень пориви північно-західного вітру 15 - 20м/с, грози, подекуди град.

У Тернополі, за інформацією обласного центру із гідрометеорології, 8 липня вдень пориви північно-західного вітру 15 - 20м/с, гроза, град.

Рівень небезпечності на 7-8 липня -  жовтий.

Довідка

Правила поведінки населення під час грози
• Під час грози, якщо ви перебуваєте вдома, зачиніть всі вікна та двері. В приміщенні не повинно бути протягу, який, наче магніт, притягує кульову блискавку.
• У приватному будинку ні в якому разі не можна палити у печі – блискавка може проникнути в будинок через димохід. Тримайтеся подалі від електроприладів, антен, проводів - всі вони притягають разряд.
• Якщо ви перебуваєте на вулиці, уникайте високих дерев, металевих парканів, стін, біля яких ростуть дерева.
• Якщо ви опинилися в лісі, не ховайтеся від грози на узвишші. Знайдіть низькі дерева, що стоять поряд. Ховатися під одиноким високим деревом - небезпечно для життя.
• Зверніть увагу на місцевість: якщо на деревах помітні сліди від потрапляння блискавки, отже, грунт навколо має високу провідність електрики, і блискавка б’є туди постійно. Дуб, тополя, сосна та ялина найбільш проводимі для розрядів електрики, найменше-верба, клен та кущі.
• Якщо у вас з собою є парасолька , ні в якому разі розкривайте її – в парасольці є металеві дроти які притягують розряди.
• Якщо гроза застала вас під час прогулянки на велосипеді чи мотоциклі - терміново зупиніться. 
• Якщо ви знаходитеся в автомобілі, небезпека вам не загрожує. Але не забудьте зняти всі металеві антени з поверхні автомобіля, які можуть притягувати розряди.

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ
Всі електронні прилади, зокрема мобільні телефони, є своєрідними приймачами для кульових блискавок. Тому ні в якому разі не користуйтеся ними під час грози.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 На Тернопільщині розквітнула магнолія: де можна помилуватись красою та зробити неймовірні фото 13:00 У Великій Березовиці організували ярмарок, щоб зібрати кошти на матеріали для маскувальних сіток photo_camera 12:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Руслана Лялика та Гната Гавриліва 11:00 Заліщики прикрасили неймовірними Великодніми декораціями. А за кілька годин одну з них пошкодили Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 10:04 У Тернополі освячують вербу: репортаж з храмів photo_camera 09:00 За тиждень — Великдень: що треба знати про Вербну неділю та куди подіти освячену в цей день вербу 21:00 Заморозки та незначні дощі сунуть на Тернопільщину: прогноз погоди на найближчі дні 20:00 На рингу війни: колишня боксерка гартує дух артилеристів 19:04 Спалив авто коханій, бо вона його кинула: вирок чоловікові проголосив суд у Кременці 18:01 Відійшов у вічність видатний учений-медик родом з Бережан Борис Зіменковський 17:00 Майже три доби літня жінка пролежала на підлозі: у Тернополі патрульні допомогли в порятунку 16:00 Жорстокий удар по ринку в Нікополі: є загиблі та понад 20 поранених 15:00 Зайченята, писанки і мотанка просто неба: у тернопільському садочку відкрили виставку до Великодня photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up