Партнер рубрики Погода

Серйозне попередження: в Україну йде арктичний холод

Серйозне попередження: в Україну йде арктичний холод

"Арктичний холод посеред білого весняного цвіту - це не жарти. Вже найближчої ночі почне затікати в Україну холодне повітря", пише головний синоптик Наталка Діденко у "Фейсбук".

 

"Вночі морози досягатимуть 1-4 градусів, а на грунті ще нижче.
Що погано - холодне повітря розраховує у нас оселитися десь на тиждень, як мінімум. 
Тому короткочасне похолодання - це вже може бути небезпечно для ніжного цвіту майбутніх плодів фруктових. А що вже казати про тривале охолодження?..
Я не знаю точно, як рятувати ці дерева і кущі. Знаю, що по селах обкурювали плодові садки цілу ніч, щоб врятувати їх від морозу. Знаю, що повинні точно щось знати агрономи. 
Гугліть, може, всемогутній гугл щось підкаже, розшукуйте знайомих чи незнайомих агрономів, просіть їх, щоб написали якісь рекомендації, щоб потім поширити їх у ФБ чи деінде, розпитайте старших і також поширте тут чи деінде. 
Давайте якось захистимо наші любі абрикоси, вишні чи що ще цвіте, від цього несподіваного агресивного випаду Арктики.
А найближчим часом на півдні, сході та в центрі, який ближче до Лівобережжя - можливі сильні опади, дощ та місцями мокрий сніг", йдеться у повідомленні.

До слова, Михайло Апостол виклав фото у соцмережах, як мороз скував дерева у сусідній Польщі.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • Петро Білецький
    Той Міхал Апостол просто всюдисущий. Де би не була якась заворуха він тут як тут.
  • Lyuk Art
    Водою облити а потім мукою або ще чимось дрібнодисперсійним поверх. Можна кілька раз. Теоретично мало б допомогти
  • Діонісій
    бляха, знову почало все цвісти і холода. сьогодні в Дніпрі сніг випав.
  • Igor Tsyurpita
    Цінні кущі і дерева потрібно на ніч добре покропити водою з допомогою оприскувача . При тмпературі  повітря 0 градусів і нижче  на гілках утвориться  тонкий шар  льоду, під яким температура не буде нижчою 0 градусів, При такій температурі цвіт не обмерзає !!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:50 Дев’ять власників квартир на Стуса отримають компенсацію за зруйноване житло: як подати заяву 16:05 Жителів Тернопільщини попереджають про погіршення погодних умов: очікуємо хуртовину та ожеледицю 15:21 «Ворог не лише обстрілював, а й труїв газом» — захисник Ігор Бугера про 76 днів оборони Торецька 14:38 Понад 50 мільйонів виділили з бюджету на харчування студентів та школярів: хто може отримати пільгу Від читача 15:24 35 років Державній службі зайнятості. Живи та працюй в Україні 14:21 Доставка Їжі Тернопіль: де замовити суші, піцу чи страви з мангалу (партнерський проєкт) 14:00 У Тернополі відзначать 117-ту річницю з дня народження Степана Бандери 13:30 Тернополяни скаржаться на слизькі дороги в місті: чи працює спецтехніка play_circle_filled 13:01 «Поіменно і з молитвою»: згадали всіх Героїв Тернопільщини 12:23 Чотири пожежі на Тернопільщині у Різдво: горіли будинки і господарські будівлі 11:43 На Тернопільщині затвердили обласний бюджет на 2026 рік: що відомо? 11:02 Шахрайство під час криптообміну: тернополянка втратила 50 тисяч гривень 10:20 Хто у тернопільських школах та коледжах харчуватиметься безкоштовно у 2026 році 09:38 Нетверезий за кермом і хабар у багажнику: на Тернопільщині відкрили справу проти водія 09:00 На війні помер Герой з Тернопільщини Віктор Гальченко 08:00 Жар-птиця з Тернополя прикрасила ялинку британського уряду 21:00 Коли мрія сильніша за страхи невдач: переселенка з Херсонщини відкрила творчу майстерню у Тернополі 20:00 «Традиції залишилися, але без душі». Як родина загиблого Героя Петра Воробця зустрічає Різдво 19:37 Графік відключення світла в Тернополі та області на 26 грудня 19:02 В аварії на Чортківщині постраждав чоловік та його 9-річний син
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up