Сильний сніг та ожеледиця створюють небезпеку на дорогах: будьте обережні!

Сильний сніг та ожеледиця створюють небезпеку на дорогах: будьте обережні!

За прогнозами синоптиків, у найближчі дні на Тернопільщині очікується сильний сніг, ожеледиця, поривчастий вітер, зниження температури повітря. Працівники поліції закликають як водіїв, так і пішоходів бути особливо уважними та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

За можливості поліцейські радять не користуватися свої автомобілями, перечекати негоду вдома. Якщо такої змоги немає, то їдьте повільно й максимально обережно, дотримуйтеся  дистанції, не вдавайтесь до різких маневрів. Стежте за технічним станом автомобіля: перевірте справність освітлювальних приладів, гальмівної системи та наявність зимового омивача скла. Візьміть із собою в дорогу інвентар, який допоможе дістати автомобіль із замету, приміром, лопату.

Слід бути уважними і пішоходам. Рухайтеся по тротуарам з обережністю, переходьте дорогу тільки в установлених для цього місцях, не виходьте на проїзну частину прямо перед транспортним засобом – водій просто не встигне загальмувати.

Правоохоронці посили патрулювання на автошляхах Тернопільщини – введено  додатково 9 нарядів. На дорогах створені спеціальні місця, де великогабаритний транспортний засіб може перечекати негоду, аби не паралізувати рух на дорогах. Окрім того облаштовано майданчики, аби під час ускладнених погодних умов водії мали можливість залишити свій транспортний засіб в безпечному місці.

У разі виникнення надзвичайної ситуації на дорозі, повідомляйте на спецлінію 102.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Терен
    "Слід бути уважними і пішоходам. Рухайтеся по тротуарам з обережністю, переходьте дорогу тільки в установлених для цього місцях, не виходьте на проїзну частину прямо перед транспортним засобом – водій просто не встигне загальмувати." (с.)

    А то для наших пішоходів як образа гідності - ввімкнути мозок і бути обережним. Людям, як щось пороблено. Авто в кількох метрах від переходу, а воно пре, не дивлячись ні на що. Сьогодні вже мав таку ситуація на Злуки, на щастя минуло. Але ж то не всім і не завжди минає!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:22 У Тернополі збирають допомогу для військових 16:30 Продовжили терміни подачі документів до військових навчальних закладів 15:55 16-річного хлопця затримали за підозрою у вбивстві бабусі 15:30 Літній табір організовує обласна бібліотека для дітей Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 15:00 Грози та шквальний вітер: на Тернопільщині оголосили штормове попередження 14:35 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 10 червня) 14:20 Водій встановив іноземні номерні знаки, щоб уникнути відповідальності за порушення ПДР 13:15 Майже 32 га земель заповідника сільрада на Тернопільщині отримала незаконно — прокуратура 12:39 Житель Чорткова дістав смертельне ножове поранення під час застілля зі знайомим 12:00 Тернопільські борці стали переможцями і призерами міжнародного турніру в Чехії photo_camera 11:10 Зникла пенсія і з'явився кредит на 70 000 гривень — тернополянка підозрює сина 10:40 П'яний водій на Миру влетів в огорожу — є травмовані 10:30 Потрійна аварія в селі Дружба: водій Mercedes-Benz Sprinter був п'яним 10:10 У Тернополі промивають водопровідні мережі: графік по мікрорайонах на тиждень 09:30 Померла Валентина Гордієнко — ревматолог міської лікарні №2 09:00 На Сумщині загинув Герой з Кременеччини Юрій Тимошенко 08:00 Усі учні з 1 вересня отримуватимуть безоплатні обіди: будуть опорні кухні та доставка до невеликих шкіл 22:00 Ветерани-поліцейські з Тернопільщини вибороли призові місця на чемпіонаті з жиму лежачи 21:00 Костянтин Грубич назвав Тернопіль столицею півоній та поїхав на уроки блогерства від отця Філюка play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up