Суне циклон: Україну накриють дощі та грози

Суне циклон: Україну накриють дощі та грози
  • У Тернополі хмарна погода буде триматися до самого вечора. Удень піде дощ, який до вечора повинен послабшати.
     
  • Температура повітря коливатиметься від +4 до +11

20 квітня погоду області визначатиме  Північно – Західна частина циклону з центром над Чорним морем та вплив атмосферних фронтів

Область: Хмарно з проясненнями. Вночі невеликий дощ. Вдень часом дощ. Вітер північно – західний, 5 – 10 м/с. Температура вночі 1 – 6º тепла, вдень 10 – 15º тепла.

Місто: Хмарно з проясненнями. Вночі невеликий дощ. Вдень часом дощ. Вітер північно – західний, 5 – 10 м/с. Температура вночі     1 – 3º тепла, вдень 12 – 14º тепла.

Погода від Наталки Діденко

З-за Чорного моря в Україну 20-го квітня переміститься атмосферний вихор з низьким тиском у центрі.

Вже найближчої ночі він накриє дощами Південь України - карта 1, а впродовж доби, розкручуючись, вивернеться на Схід та Центр України. Карта 2.

Дощі можуть бути сильними!

До опадів приєднається сильний вітер.

На Заході України також очікуються дощі, але іншого походження, місцями ймовірні грози. У Карпатах можуть бути зливи!

Київщина та Вінниччина, як один наш Президент, зможуть пропетляти між західною вологою та циклонічними південними дощиськами - якихось серйозних опадів там не передбачається.

Температура повітря в Україні все ще притягує ненормативну лексику - вночі +3+7 градусів, вдень +9+13 градусів.

У Києві вівторок очікується холоднуватим.

Вночі +3+6, вдень +10+12 градусів. Може бути якийсь дощ, але нічого серйозного.

А ось північний вітер додасть дискомфорту, буде рвучким. 

Тиждень прийде з циклоном, а завершиться Вербною неділею, яка також буде холодною та вітряною.

 

Народний прогноз погоди

: 20 квітня відзначається день пам'яті святого мученика Руфина, диякона і діви Акиліни і з ними 200 воїнів. Якщо на Акулину дощ, то ярові будуть погані, а калина вродиться хорошою. З цього часу з'являються перші гриби - сморчки. Наші пращури на Акиліну спостерігали за небом: якщо на ньому було багато зірок - це обіцяло хороший врожай грибів і ягід.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:00 «Оскар-2026»: головні номінанти та де дивитися 15:02 Бив батька кулаками, а потім копав ногами. А в суді тато пробачив і просив не карати суворо 14:00 «Нива» з Гусятинщини стала ветеранським чемпіоном Тернопільщини 40+ 13:00 Частково перекриють рух транспорту на Текстильній Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 12:00 У Гусятині ліквідували пожежу в багатоповерхівці 11:03 Визначення потреби в постійному сторонньому догляді: що важливо знати 10:05 Смачні салати з тунцем: рецепти, які варто спробувати 09:20 Відключення світла в Тернополі та області на 15 березня: будуть обмеження для промисловості і бізнесу 09:00 На Харківщині загинув прикордонник, працівник тернопільського технічного університету Володимир Чоп 21:00 Навіть у 99 років виходила на город: жителька Зубреця відзначила столітній ювілей 20:00 Які програми будуть доступними для ветеранів Тернопільщини: є плани 19:00 У центрі Тернополя балкони обсипаються на припарковані автівки 18:00 З вересня англійська стане обов'язковою у дитячих садках: з якого віку вчитимуть
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up