Після публікацій чиновника відсторонили від роботи

Після публікацій чиновника відсторонили від роботи
Заступника начальника головного управління Держземагентства у Тернопільській області Ігоря Луцика відсторонили від виконання посадових обов'язків на час розслідування кримінальної справи.

Нагадаємо, минулого року відкрили кримінальне провадження стосовно Ігоря Луцика за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство). Чиновника, який на той час працював головним спеціалістом відділу земельних ресурсів Тернопільської міськради, підозрювали у тому, що він шахрайським шляхом під приводом допомоги у продовженні терміну дії договору оренди земельної ділянки заволодів грошовими коштами приватного підприємця у розмірі 6500 тисяч гривень.

Згодом кримінальне провадження закрили, однак у квітні цього року прокуратура міста опротестувала це рішення міськвідділу міліції.Тож кримінальну справу відправили на дорозслідування. Тепер, як повідомили у секторі взаємодії з громадськістю обласного управління міліції, тривають слідчі дії за цим кримінальним провадженням.
Утім, неприємності із правоохоронними органами не завадили Ігорю Луцику успішно просуватися службовими щаблями. У липні цього року його призначили на посаду заступника начальника головного управління Держземагентства у Тернопільській області. Докладніше про це можна прочитати у публікації “Замість люстрації – підвищення по службі” у №31 газети «RIA плюс» від 30 липня 2014 р.

Як згодом з'ясувалося, Ігоря Луцика призначили у порядку переведення з міського відділу земельних ресурсів в обласне управління Держземагентства за клопотанням керівника Держземагентства України Сергія Рудика.
Нещодавно журналісти одного з тернопільських Інтернет-видань завітали в гості до Ігоря Луцика. Чиновник пояснив, що у кримінальному провадженні він проходить лише як свідок, а не підозрюваний, а тому має право і далі працювати на займаній посаді.


Щоправда, пана Луцика, хоч він формально обіймає посаду заступника обласного управління Держземагентства, наразі відсторонили від виконання обов'язків.
- На даний час Ігоря Луцика відсторонили від виконання обов'язків заступника. За цим фактом проводять службове розслідування, - повідомив начальник головного управління Держземагентства у Тернопільській області Віктор Мартинюк. - Ми не маємо доступу до Єдиного реєстру досудового слідства, тому про кримінальну справу дізналися від громадськості. Якщо за результатами розслідування не доведуть його вини, Луцик зможе повернутися до виконання своїх обов'язків. Якщо ж провину доведуть, звісно, ми приймемо інші кадрові рішення.  

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • сергій
    В Архбудінспекції Тернопільської області новий керівник. Перепризначення працівників відбудеться після консультацій та рекомендацій з "Люстраційним комітетом Терноноля", "Радою бізнесу Тернополя", озг "Ядро"!
  • Покора Юрій
    http://youtu.be/MUpfTjZgo74
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Колишня боксерка гартує дух ЗСУ. Дивіться відео 18:00 Сльози радості та щирі обійми: як у Золотниківській громаді зустрічали звільненого з полону Героя play_circle_filled photo_camera 17:00 Запалює у соцмережах і модернізує медзаклад: історія директора Залозецької районної лікарні Віктора Гуньки 16:00 У Великих Бірках освятили пам’ятники загиблим Героям photo_camera Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 15:00 «Найдорожчий укол вже не потрібен»: родина Ромчика зі СМА закрила збір і обіцяє передати кошти іншим дітям 14:00 Тернополяни вітають зі святом Великодня: підбірка фото з соцмереж photo_camera 13:00 Тернопільщина втратила Героїв Романа Лауса і Андрія Дмитріва 12:00 Символ перемоги добра: артилеристи 50-ї бригади зустріли світле свято Великодня photo_camera 11:08 Великдень у Свято-Троїцькому Духовному Центрі. Дивіться фото і відео play_circle_filled photo_camera 10:06 Салати на Великдень: добірка з м'ясом, рибою та яйцями 09:00 12 квітня — Великдень. Що варто зробити та чого не можна робити у свято 21:03 Понад 100 тисяч гривень втратив житель Тернопільського району, повіривши в заробіток на криптобіржі 20:00 Від неаполітанських терас до териконів: бойовий шлях ветерана Варяга 19:42 Аварія на Микулинецькій. Одна смуга руху перекрита
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up