Тернопіль отримав ще одного народного депутата

Тернопіль отримав ще одного народного депутата

ЦВК своєю вчорашньою постановою № 363 визнала обраним народним депутатом України тернополянина Андрія Шараськіна.

Про зміни в депутатському корпусі Верховної Ради повідомляють на сайті ЦВК.

Тут оприлюднили текст постанови від 10 жовтня 2020 року № 363.

У ній йдеться, що Аліна Свідерська, яка мала бути нардепом за списком партії "Голос", не подала вчасно документи, тому депутатського мандата не набула. Тож ЦВК визнала обраним народним депутатом 43-річного Андрія Шараськіна.

Юристка Аліна Свідерська була зареєстрована кандидатом у народні депутати України, включених до виборчого списку Політичної Партії “ГОЛОС”, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року під № 19.

Згідно з постановою Центральної виборчої комісії від 8 липня 2020 року № 132 Свідерську А.В. визнано обраною народним депутатом України.

8 жовтня сплив визначений ЦВК строк для подання документів, необхідних для реєстрації народним депутатом України. Проте до 8 жовтня 2020 року включно Свідерською А.В. для реєстрації її народним депутатом України не подано до Центральної виборчої комісії документів.

В разі невиконання особою, обраною народним депутатом України, у строк, зазначений у частині другій цієї статті, вимог частини першої вказаної статті Закону Центральна виборча комісія приймає рішення про визнання її такою, яка не набула депутатського мандата, та визнає обраним народним депутатом України наступного за черговістю кандидата в народні депутати України у виборчому списку відповідної політичної партії, йдеться у постанові ЦВК.

Наступним за черговістю у виборчому списку Політичної Партії “ГОЛОС” є Шараськін Андрій Андрійович, включений до виборчого списку під № 20.

Враховуючи викладене, Центральна виборча комісія зокрема постановляє:

1. Визнати обрану народним депутатом України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року Свідерську Аліну Валеріївну такою, яка не набула депутатського мандата.

2. Визнати обраним народним депутатом України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року: Шараськіна Андрія Андрійовича.

Андрій Шараськін - український політик, актор, режисер, солдат. Народився 20 вересня 1977 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник, ПП “Театральна компанія Андрія Шараскіна”, член Політичної Партії “ГОЛОС”, проживає в місті Тернополі, судимість відсутня.

Під час війни на Донбасі отримав позивний "Богема", перебуваючи на чолі однієї з бойових рот «Правого сектора». Командир роти кіборгів Донецького аеропорту, нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

З 16 травня є членом партії "Голос", включений до виборчого списку під № 20, повідомляє "Вікіпедія".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • Іванна Тріщук
    Вітаю!
  • Оксана Вагіна
    Певне буду за Голос голосувала) Все решта- шахраї
    Тарас reply Оксана Вагіна
    Типові маріонетки
    Оксана Вагіна reply Тарас
    Ваш вибір?
  • Валєра Правдоруб
    Мерседеси квартири.. гроші
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Євро знову б'є рекорди: новий курс НБУ 18:04 Тернопільський суд виніс вирок у справі керівника фонду, який фінансує російських десантників 17:20 Морози не відступають: штормове попередження та до -19°С очікують на Тернопільщині 17:05 Імплантація зубів в Тернополі у 2026 році: де ставити імпланти, скільки коштує — огляд стоматологій (партнерський проєкт) Від читача 16:59 Жителька Бережан відкрила фотопростір завдяки гранту Служби зайнятості 16:50 На Тернопільщині від переохолодження загинула людина 16:13 13 ножових поранень: у Тернополі жінку підозрюють у вбивстві 26-річного співмешканця 15:40 У Тернополі медики повернули пацієнта до життя після 37-хвилинної зупинки серця 15:10 Для «Перемоги» в Тернополі задумали невід’ємні поліпшення. А роботу планують доручити родині Заставних 14:33 Через холод та навантаження на мережі в обленерго повідомили про можливі аварійні відключення 13:55 20 січня відзначаємо День вшанування захисників Донецького аеропорту 13:15 Розшукують 58-річну жінку з Тернопільщини, яка зникла безвісти 12:40 Коричнева «технічна вода» залила поля та дорогу: на Теребовлянщині виявили екологічне забруднення 12:10 Двоє пішоходів потрапили під колеса автівок на 15 Квітня 11:30 Промислові альпіністи на автопідйомниках збивають бурульки з дахів тернопільських будинків 10:52 Передавала гроші на «комуналку»: шахрайство на 168 тисяч між сусідками в Тернополі 10:10 У Чорткові порахували, скільки коштує робота освіти та медицини під час відключень світла 09:37 В Україні створять опорні Пункти незламності зі спальними місцями photo_camera 09:00 Війна забрала життя Героїв Андрія Скоропляса, Андрія Сороки, Олександра Бохенка та Юрія Лазорука 08:15 У небі над Тернопільщиною помітили яскраве північне сяйво photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up