Тернопіль: за надра депутати пересварилися

Тернопіль: за надра депутати пересварилися
Бурхливе обговорення викликав у депутатів 27 березня розгляд питань щодо надання приватним підприємствам спецдозволів на користування надрами на Тернопіллі.

Нагадаємо, на минулому засіданні сесії депутати-свободівці запропонували розглядати дані питання, враховуючи результати громадських слухань, наявність соціального пакету для громади села, а також погодженого напряму руху транспорту через населений пункт.
- Усе це робиться задля захисту прав територіальної громади, - пояснює голова облради Олексій Кайда. – Аби до нас потім не надходили скарги і прохання відремонтувати хату, що дала тріщину через вантажівки, що їздять повз.
У відповідь регіонал Павло Федик звинуватив фракцію ВО “Свобода” у тому, що вона вимагає виконання підприємцями незаконних вимог. Мовляв, можна запідозрити можливість для корупції, бо рішення громадських слухань не мають законної сили.
- Я вимагаю, щоб прокуратура дала пояснення діям членів ВО “Свобода”. Оскільки вони починають вимагати незаконні документи і придумують різні методи для корупційних схем, - каже він. - Я не сперечаюсь, що Партія регіонів - найбільший корупціонер, але ми такого не робимо і не вимагаємо додаткових паперів.
Відтак підприємство “Дністербуд” із Бучацького району дозволу на розробку надр не отримало, а фірма, яка хоче розробляти кар’єр у с. Городниця Підволочиського району, тепер має право працювати. Не допоміг навіть виступ голови сільради Івана Ковальського.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:07 Юна тернопільська піаністка Поліна Галушка отримала нагороду на фестивалі «Різдвяний Львів» 17:20 На реконструкцію парку у Вишнівці хочуть витратити майже 100 мільйонів. Що робитимуть? 16:55 На Новий рік у Тернополі буде менше громадського транспорту 16:10 Центральна виборча комісія створює систему для Всеукраїнського референдуму Від читача 16:51 Встановлено мінімальний розмір допомоги по безробіттю на 2026 рік 15:35 25-річний захисник Віталій Гарап’як повертається додому «На щиті» 15:01 «Не дозволю назвати Юрія вбивцею»: апеляція виправдала родича у справі вбивства Качоровських 14:45 Інтернет-провайдер «Колумбус» утретє став кращим роботодавцем у конкурсі «Народний бренд» та підтримав бригаду «Азов» (новини компаній) 14:30 Ганна Рапіта з Чортківщини відзначила 90-річчя 13:58 Не встигли відкрити, як закрили. Чому депутати обласної ради проігнорували сесію 13:15 Школярі у Підгаєцькій громалі наколядували понад 40 тисяч для ЗСУ 12:55 АН ВІСОН відкриває філію у Кременці: професійні послуги тепер ще ближче до вас (новини компаній) 12:35 Державному реєстратору з Шумська загрожує суд 12:03 Перший Новий рік після полону: онучка, родина і жива сосна, що пахне дитинством 11:30 На Лукіяновича горів генератор, вогонь пошкодив будівлю 10:56 «Безпечна доставка» обернулась втратою грошей з карти для тернополянина 10:15 В аварії загинули двоє 17-річних та жінка: водієві повідомили про підозру 09:37 У парку Національного відродження зріжуть аварійні тополі та берези 09:00 Війна забрала життя Героїв Андрія Савченка, Руслана Стрільчука та Олександра Фльорчука 08:00 Посвідчення водія онлайн: в Україні планують запустити новий формат у 2026 році
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up