Тернопільського екс-губернатора оголосили в розшук

Тернопільського екс-губернатора оголосили в розшук
Генпрокуратура повідомила оголосила в розшук кількох колишніх нардепів, членів Лічильної комісії Верховної Ради. В їх числі і колишній очільник Тернопільщини - регіонал Ярослав Сухий.

Як повідомляє в п'ятницю прес-служба Генпрокуратури, під час досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом організації і проведення 16 січня 2014 голосування в Верховній Раді України за законопроекти, спрямовані на перешкоджання проведення мирних акцій протесту (так званих "диктаторських законів"), Генеральна прокуратура 26 лютого 2015 року та 3 березня 2015 р. повідомила про підозру у скоєнні злочинів - зловживання повноваженнями і службову підробку - колишнім народним депутатам Володимиру Демидку, Андрію Пінчуку, Станіславу Скубашевському, Ярославу Сухому (на той момент входили до фракції Партії регіонів) і нардепу від Компартії Олександру Зубчевському.

"У зв'язку з тим, що зазначені особи не є в органах попереднього розслідування, 12.03.2015 слідчий ухвалив постанови про оголошення їх у розшук", - йдеться в повідомленні.

У відомстві наголосили, що якщо найближчим часом ці підозрювані не з'являться до слідчого, Генеральна прокуратура України звернеться до суду з клопотаннями про надання дозволу на затримання і примусове доправлення до суду для вирішення питання про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Їм інкримінується скоєння злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення, тобто внесення службовою особою в офіційні документи завідомо неправдивих свідчень, інша підробка документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів) КК України.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Жителю Тернопільщини загрожує 5 років в'язниці за поширення інтимних відео колишньої дружини 21:05 Жителька Тернопільщини втратила близько 135 тисяч гривень через шахраїв 20:49 Графік відключення світла в Тернополі та області: на 3 січня будуть обмеження для промисловості та бізнесу 20:00 Майже три мільйони передбачили на охорону адмінбудинку обласної ради Від читача 12:52 Програма "Власна справа": з 01 січня 2026 року збільшено розмір грантів 19:00 Водохреще 2026: де тернополяни зможуть пірнути в ополонку та яких правил варто дотримуватися 18:15 Затримання у центрі Чорткова: що відомо 18:07 Офіційний курс долара зріс на 12 копійок 17:30 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 17:00 «Зірка надії»: у Тернополі відбудеться благодійна коляда на підтримку військових 16:25 Кусані рани та алкогольне сп'яніння: у лікарню потрапила 16-річна дівчина після святкування Нового року 16:00 Переглянуть вирок ветерану, якому присудили позбавлення волі за побиття муніципального інспектора 15:30 Уряд затвердив порядок реалізації Програми медичних гарантій на 2026 рік 15:00 Резерв+ тимчасово не працюватиме: як уникнути проблем під час перевірки 14:13 Конфлікт у центрі Тернополя. Молодиків забирала поліція (оновлене) play_circle_filled 13:58 Буданова призначать керівником Офісу Президента України. Як вам таке рішення? (опитування) 13:15 Збитки майже на 4 мільйони: майстра лісу засуджено за підробку документів та незаконну вирубку дерев 12:41 Змінили розклад руху автобусних маршрутів №32 та №40 12:10 Водій під наркотиками вчинив аварію на Білогірській 12:00 У Тернополі відбулася урочиста академія до 117-ї річниці від дня народження Степана Бандери
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up