ЦВК вже визнала обраними двох нардепів від Тернопільщини

ЦВК вже визнала обраними двох нардепів від Тернопільщини
  • Івана Чайківського та Миколу Люшняка ЦВК уже визнала обраними народними депутатами України.
  • Всього визнано обраними 84 народних депутатів України.

30 липня після перерви в засіданні Комісія продовжила прийняття та оголошення протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та протоколи ОВК про підсумки голосування в одномандатному окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року з поміткою "Уточнений", повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії.

ЦВК прийняла протоколи ОВК ОВО № 59, 79, 118, 195 з поміткою "Уточнений".

Водночас Комісія доручила підготувати та надати протоколи про підсумки голосування ОВК ОВО № 86 з поміткою "Уточнений" до 31 липня, ОВК ОВО  № 198 – до 1 серпня.

Окрім того, відповідно до Закону України "Про вибори народних депутатів України" на підставі протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на закордонних виборчих дільницях у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах закордонного виборчого округу, в тому числі з поміткою "Уточнений", та повідомлень про зміст таких протоколів ДВК, переданих за допомогою технічних засобів зв’язку, Комісія склала та підписала протокол Центральної виборчої комісії про підсумки голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах закордонного виборчого округу з позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

На підставі оригіналів протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування Комісія встановила результати позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року у 49 ОВО, визнавши обраними народними депутатами України ряд осіб, серед яких є депутати від Тернопільщини: Чайківський І.А. – в ОВО № 165, Люшняк М.В. – в ОВО № 166.

Станом на 30 липня Центральна виборча комісія визнала обраними 84 народних депутатів України.

У засіданні Комісії оголошено перерву орієнтовно до 11 години 31 липня.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:02 Безкоштовне харчування у школах Тернополя: батьки вже можуть замовити картку через «е-Тернопіль» 15:07 Чому у вступників вимагають військово-обліковий документ і кому його мати не потрібно: пояснення ТЦК 14:03 Корупція у білих халатах: інвалідність «під ключ» і масштабні схеми 13:10 Виявили стихійне сміттєзвалище? Запрацювали нові правила: хто відповідатиме і куди звертатися Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 12:04 Вдерся до крамниці та вдарив патрульного: як суд покарав тернополянина 11:02 Малювали картини й говорили про втрату: на Тернопільщині підтримали родини загиблих і безвісти зниклих 10:20 Трендовий салат із кабачків, який підкорив соцмережі: готується за пів години і не б’є по гаманцю 09:44 На Тернопільщині через негоду без світла залишилися понад 3 тисячі абонентів 09:00 У Тернополі відкрили меморіальну дошку захиснику Володимиру Боїлу 08:54 Масована атака на Київ: Росія випустила близько 40 балістичних ракет, є жертви 21:02 Екзотична краса у Кременці: в ботанічному саду показали як цвітуть кактуси photo_camera 20:00 Рожеві троянди та літні квіти: який вигляд мають клумби у парку «Сопільче» photo_camera 19:30 Пів тисячі авто на фронт: історія СТО, власник якого сам пішов воювати 19:10 Не лякають ні дощ, ні грім: тернополяни третій день поспіль виходять під ОВА на підтримку Федорова 18:07 Смачні та бюджетні рецепти консервації від відомого священника Олексія Філюка 17:04 Перевірка здоров'я для 40+: Тернопільщина — серед лідерів в безоплатних медоглядах play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up