Яценюк закликав Мін'юст завершити процедуру люстрації

Яценюк закликав Мін'юст завершити процедуру люстрації
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав Міністерство юстиції завершити процедуру люстрації. Про це він повідомив на засіданні колегії Мін'юсту.

"Процес люстрації у країні має бути завершений. Той, хто потрапляє під люстрацію... зараз сидить зі значками народних депутатів, вони не мають права бути у владі... Прошу завершити процес люстрації", - наголосив він.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Хома
    Вже завершити? А  хтось бачив,як його починали?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:47 На Турнопільщині у найближчі вихідні варто очікувати дощі 16:20 Аварійні роботи: у двох громадах Тернопільщини можливі відключення світла 15:45 Шахрайська схема на майже шість мільйонів: до суду передали справу адвоката з Тернопільщини 15:20 Нацгвардійці в Тернополі отримали нагороди з нагоди професійного свята Від читача 16:57 Весняний топ вакансій від Тернопільського обласного центру зайнятості 14:37 У суді почали розгляд справи про підпал суперниці на Бережанщині. А що з дітьми? 14:04 Скандал з незаконною будівлею в центрі Чорткова: за рішенням суду мають знести 13:35 З вашої картки знімають гроші: як шахраї виманили 50 тисяч у жінки з Тернопільщини 13:03 У Тернополі розпочав прийом лікар-сурдолог: де перевірити слух 12:35 Міську раду зобов'язали повернути 10 гектарів землі поблизу Івачівського ставу 12:27 Новий Статут Тернополя: більше прав і можливостей для громади (пресслужба Тернопільської міської ради) 12:05 На Дружбі водійка на Citroen зіткнулась із самокатом, на якому було двоє дітей (оновлене) 11:25 Укразаліниця призначила додаткові потяги до Картпат 10:45 Смертельне побиття сусіда: чоловік з Монастирищини отримав вісім років ув'язнення 10:15 Навчитись робити писанки і не тільки: якій майстер класи можна відвідати у Тернополі перед Великоднем 09:35 Військовий облік для 17-річних: коли ставати та чи можна це зробити через Резерв+ 09:00 Тернопільщина втратила Героїв: Сергія Позьомка, Миколу Пришляка, Віктора Остапчука та Ігоря Перещука 08:00 Декларування-2026: хто з військовослужбовців має подати декларацію до 1 квітня 22:00 Є люкс і навіть дитячі вагони: до яких міст області курсують поїзди з Тернополя і скільки коштують квитки 21:00 Шахрай назвався працівником банку і заволодів понад 200 тисячами гривень жительки Тернопільського району
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up