Ймовірно, що очільником ОДА може стати міський голова Чорткова Володимир Шматько

Ймовірно, що очільником ОДА може стати міський голова Чорткова Володимир Шматько
  • Міський голова Чорткова Володимир Шматько, ймовірно, може стати наступним очільником Тернопільської обласної державної адміністрації. Це «20 хвилин» стало відомо із власних джерел.
  • Сам пан Шматько підтвердив, що і справді отримав таку пропозицію. Але рішення ще не остаточне.

 

У розмові з журналісткою «20 хвилин» міський голова Чорткова Володимир Шматько розповів, що команда Президента шукає активних людей, які могли б зайняти керівні посади на місцевих рівнях.

- Міжнародні компанії, які здійснюють цей пошук, рекомендували мою кандидатуру. Я був на співбесіді, висловив свою позицію. Вона наступна: пропоную повну ліквідацію районних державних адміністрацій, районних рад, переформатування повноважень облдержадміністрації. Якщо ми завершимо реформу децентралізації та створення ОТГ, я готовий бути навіть головою люстраційної комісії ОДА. Адміністрація має відповідати за територіальну оборону області та міжнародну політику, але не більше.  Усі інші повноваження мають передати місцевим органам самоврядування та ОТГ. І наша область у цьому напрямку має бути пілотною.

За словами співрозмовника, саме таку ідею він озвучив команді Зеленського.

- Ми маємо завершити реформу децентралізації та позбутися рудиментів Радянського Союзу. Якщо в Президента буде таке ж бачення ситуації, я готовий думати і працювати на будь-якій посаді, аби був результат. Насправді ми довго запрягаємо і дуже повільно їдемо.

Чи готовий пан Шматько залишити крісло міського голови Чорткова?

- Я готовий втілювати реформи в життя, а бути лише головою ОДА, дублювати повноваження міських голів, у ручному режимі розподіляти кошти, я не хочу і робити цього не буду. Є закон про місцеве самоврядування, тож нехай на місцях кошти, сплачені платниками податків, використовують ефективно, а не лише для того, щоб утримувати чиновників.

Рішення про призначення нового голови ОДА адміністрація Президента має прийняти найближчим часом. Чи буде воно на користь Шматька – остаточно невідомо.

- Я готовий іти і працювати, якщо будуть продовжені реформи, які почали втілювати в життя після Революції Гідності. У мене наразі є улюблена робота, яку я обожнюю та люблю. Заради області та країни я згідний тимчасово перейти на іншу посаду, але за умови, що це не буде просто сидіння, - зауважує він.

До слова, Тернополем ширяться чутки і про інші кандидатури на пост голови ОДА. Остаточне рішення – за Володимиром Зеленським.

 

А як вам така кандидатура? Чи вірите, що Володимир Шматько зможе навести лад в області? Відповіді залишайте у коментарях.

        

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (33)
  • Ельмарт Сервіс
    Ага так само як заочно вчився... прогуляв всі семестри а коли дипломи вручали то такий активний ... бігав руки викладачам цілював. Не справжня людина.
  • ненза
    довбойоб страшенний
  • Петро Заставецький
    а Ще Сороколіта до влади і все ок. Але Шматько має знову собі купити джипика))
  • Vira Pasika
    Дуже хочеться вірити...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:40 Бійка в парку «Здоров’я» закінчилася лікарнею: у Тернополі чоловік отримав тяжкі травми 15:10 На Будного водій Lanos наїхав на велосипедиста 14:30 У Підгородньому кілер розстріляв чоловіка в авто: суд виніс вирок нападнику 14:00 Почаївську лавру перевірять на можливі зв’язки із забороненою в Україні релігійною організацією Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 13:15 У Заліщиках хлопчик отримав тяжкі травми внаслідок падіння з електроскутера 12:45 На Тернопільщині обмежують рух великовагового транспорту 12:17 У Тернополі спецпризначенці та медики втихомирили агресивного чоловіка 12:15 Ремонтують дороги на Подільській, Лукіяновича та Промисловій 11:45 Збитки довкіллю на понад 1,2 млн грн: підозрюють директора комунального підприємства на Тернопільщині photo_camera 11:20 У Білій проведуть Купальський вечір на підтримку ЗСУ 10:30 Новий бойовий контракт: які терміни і доплати за ризик 10:00 Грошовими преміями за високі результати НМТ відзначать випускників Чортківської громади 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Богдана Сененького та Ярослава Денчука 08:00 Понад 1 000 учасників долучилися до прощі для родин загиблих та зниклих безвісти захисників у Зарваниці 21:00 Якщо з картки вкрали гроші: п’ять кроків, які можуть врятувати ваші кошти 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:36 Під час матчу на Чортківщині між фанатами спалахнув конфлікт play_circle_filled 19:00 Тернополяни вітають з Днем батька — добірка з соцмереж play_circle_filled 18:00 З ходою, вальсом і вшануванням Героїв: у Шумську відбулося свято випускників photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up