ПриватБанк починає випуск "кольорових" карток (прес-служба банку)

ПриватБанк починає випуск "кольорових" карток (прес-служба банку)

ПриватБанк оголосив про запуск «кольорової» лінійки масових платіжних карток Mastercard, які замінять картки традиційного для банку дизайну і надають клієнтам можливість вибирати собі картку з декількох сучасних дизайнерських рішень. Про це заявив в ході PrivatBank Innovation Day член правління банку Олексій Шабан.

«Після запуску Діджитал скінів для карток в цифрових гаманцях ми отримали величезну кількість звернень з питанням, коли нарешті можна буде поміняти «обкладинку» фізичної картки, - зазначив Олексій Шабан. - Дизайну наших масових карток вже більше 7 років, і при пошуку нових ідей і рішень ми провели кілька фокус груп серед різних категорій клієнтів і аналіз карток, представлених на світовому ринку. Разом з Mastercard були розроблені нові концепти дизайнів і сьогодні ми прощаємося з нашою легендарною полуничкою».

Нова лінійка масових карток Mastercard стане першою в Україні, яка зроблена в останніх світових трендах дизайну. При виготовленні нових карток використовуються технології і рішення, які раніше застосовувалися тільки для преміальних карт. Зрозуміло, всі кольорові «універсалки» і карти для виплат будуть безконтактними.


 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:51 Як у 17 років стати на військовий облік у Тернополі та чи будуть доставляти в ТЦК 16:10 Генштаб повідомив про перевірку комплектування військових частин справедливості розподілу людей 15:45 Вступ до коледжів — 2026: де шукати рейтингові списки 15:35 Військова логістика: невидима сила, без якої фронт не воює (пресслужба) Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 15:15 Внаслідок поранення загинув музикант оркестру ДСНС та воїн з Чорткова В'ячеслав Буртняк 14:45 Безоплатні обіди для школярів 1—12 класів: Тернопільщина готується до старту, але є проблеми 14:37 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 29 липня) 14:15 На Тернопільщині викрили незаконний кар'єр: збитки довкіллю 48 мільйонів гривень, чверть — легалізували play_circle_filled photo_camera 14:05 Понад 858 тисяч гривень вимагає прокуратура у «Лісів України» за 72 зрубаних дерева 13:30 У Тернополі чоловік привласнив забутий біля магазину смартфон та отримав кримінальну справу 13:02 На Бродівській змінили рух транспорту через ремонт дороги. Тролейбус №7 курсуватиме іншими вулицями 12:30 Майже три мільйона планують витратити на ремонт ліфтів у Тернополі: за якими адресами 12:15 Парламент призначив новий уряд: хто увійшов до його складу (Прес Служба партії "Слуга Народу") 11:40 Подробиці аварії на Коновальця: електромобіль міг загорітись, після того, як протаранив стовп 11:15 Пожежа у багатоповерхівці на Бандери: рятувальники винесли чоловіка із задимленого підвалу 10:50 У Тернополі встановлять меморіальну таблицю загиблому Герою Петру Батьківському 10:15 Дев'ять нових тролейбусів курсують Тернополем. На фото — зустріч легендарної Skoda та сучасного «Електрона» 09:37 У «Тернопільміськгаз» проведуть позапланову перевірку щодо обсягів споживання 09:00 Заліщицька громада в останню путь провела захисника Василя Іваніва photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up