ПриватБанк відкрив програму фінансування учасників тендерів на Zakupivli24 (прес служба банку)

ПриватБанк відкрив програму фінансування учасників тендерів на Zakupivli24 (прес служба банку)

Майданчик Zakupivli24 в системі ProZorro запровадив можливість отримати фінансування для участі в тендері за один клік. Кредити за програмою «КУБ» тепер можна отримати просто в картці тендера на Zakupivli24.

Якщо для участі в тендері підприємству не вистачає власних коштів, ПриватБанк надає можливість отримати фінансування від 50 тисяч до 2 мільйонів гривень без застави на поточний рахунок. Позика видається на рік: перші 6 місяців клієнт сплачує 1,8% річних, наступні пів року – 1,6% річних.

Для отримання коштів потрібно на сайті https://zakupivli24.pb.ua перейти в картку тендера, у якому ви хочете взяти участь, натиснути кнопку «Отримати кошти» та чекати дзвінка спеціаліста. Кредитне рішення клієнт отримає протягом доби. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Лісова куниця потрапила в об'єктив фотопастки у заповіднику на Тернопільщині 21:00 На Тернопільщині 18 серпня очікуються грози та сильний вітер 20:00 Від окопів до власної справи: як ветеран Володимир Ільків розвиває заклад азійської кухні в Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera 19:00 Мор риби та стоки біля Серету. Чим загрожує забруднення водойми Тернополю Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:00 Тернополянин втратив понад 245 тисяч гривень, намагаючись купити вантажівку в мережі 17:30 Без води на день залишиться частина вулиці Лучаковського 17:10 Один із засуджених за смерть 22-річного юнака після вироку суду втік у СЗЧ 16:35 Між Байківцями та Тернополем затримали нетверезого водія і доставили до ТЦК: поліція заперечує побиття 16:00 Тернопільська «Нива» на виїзді вирвала перемогу в «Інгульця» play_circle_filled 15:30 В аварії неподалік Тернополя постраждав 12-річний велосипедист 15:03 Тернополяни можуть платити за світло вдвічі менше: пояснюємо, як перейти на лічильники «день-ніч» 14:30 На Тернопільщині горіли пожнивні залишки, суха трава, солома та сміття photo_camera 14:05 У парку Національного відродження підмило міст: оминайте цю ділянку photo_camera 13:48 Смерть 87-річної жінки на Козівщині: поліція підозрює в злочині її 32-річного онука 13:10 В аварії на Тернопільщині постраждав 19-річний мотоцикліст 12:30 В аварії у Почаєві загинула 16-річна дівчина 12:15 49-річну тернополянку засуджено за організацію незаконного переправлення через кордон 12:00 На святкуваннях Дня міста у Тернополі загубилося чотири дитини 11:30 За вихідні на Тернопільщині патрульні виявили вісім нетверезих водіїв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up