Сергій Надал зміг довести урядовцям, що тернополяни вміють відстоювати свої права, а Тернопіль не «червона зона» (політична позиція)

Сергій Надал зміг довести урядовцям, що тернополяни вміють відстоювати свої права, а Тернопіль не «червона зона» (політична позиція)

Важливо. Попри те, що уряд знову загнав Тернопіль у «червону зону», у місті продовжується звичне життя. Звичайно, з посиленими епідеміологічними заходами безпеки. Працюють підприємства, магазини та ринки, люди ходять на роботу і отримують зарплату. Тернополяни мають змогу пересуватися громадським транспортом. Діти ходять у школи та дитячі садки. Тернополян не примусили знову сидіти у чотирьох стінах без грошей. І пряма заслуга у цьому міського голови Сергія Надала, якому вдалося захистити Тернопіль від непрофесійного столичного уряду.

Тернополян не змусять знову сидіти у 4 стінах без грошей

В урядових планах, про які відкрито заявляли міністри, було введеннях у містах та регіонах, де запроваджувалася «червона зона», жорсткого карантину на рівні квітня 2020 року. Тобто з закриттям підприємств, магазинів, ринків, шкіл, садочків. З забороною не лише масових заходів, а й прогулянок в парках. Тобто люди мали знову сидіти у чотирьох стінах без доходів і без можливості дихати свіжим повітрям. 

Однак публічна позиція міського голови Тернополя призвела до перегляду цієї сумнівої практики. Сергій Надал відкрито опонував і аргументовано відповів на такі плани уряду. Тернопіль дотримувався і буде дотримуватися епідеміологічних вимог, однак людей ніхто не змусить знову закрити вдома, а економіка має працювати. Бо боротьба з коронавірусом – це не лише медицина, а й економіка. 

Коли всі міста «дали задню», Сергій Надал продовжив боротися

Коли решті міських голів України «дали задню», погодилися закрити школи, Сергій Надал був принциповим до кінця. І це дало позитивні результати не лише для Тернополя, а й для України. 

Уряд змінив критерії внесення міст до «червоної зони». Тепер, навіть якщо місто у «червоній зоні», карантинні умови узгоджуються з місцевим штабом боротьби з коронавірусом. Тобто повернення до карантину квітня 2020 року вже не можливо у принципі. Так Сергій Надал захистив не лише Тернопіль, а й всі українські міста.

Україні більше шкоди приносить непрофесійний уряд а не коронавірус

«Нам всім треба берегтися. Ми маємо звикнути жити з вірусом, він насправді небезпечний. Всі мають дотримуватися всіх заходів безпеки. Але вірус не може заморозити життя міста, а непрофесійний уряд, прикриваючись вірусом, економіку Тернополя», - заявив у своєму виступі міський голова Тернополя Сергій Надал.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Для сімей зниклих безвісти захисників оновили процедуру видачі посвідчень на пільги 21:00 Понад 4,6 млн грн виділять закладам освіти в Тернополі 20:00 Без цукру та консервантів: у Тернополі розвивають підприємство сублімованих смаколиків Tobi photo_camera 19:00 Не всюди однаково: який стан громадських вбиралень у Тернополі play_circle_filled photo_camera Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 18:56 Аварія біля села Камʼянки. Рух ускладнений 18:00 Жителька Тернопільщини втратила понад 30 тисяч гривень, продаючи гітару через фейкову «Безпечну доставку» 17:35 Резонансна справа Марчука: суд чекає на зразки підпису, щоб розпочати експертизу 17:00 Лєра Мандзюк 1 травня з яскравим концертом у Тернополі: «Буде багато спілкування та імпровізації!» photo_camera 16:27 Замах на вбивство: чому прокуратура просила взяти школярку під варту і що говорить прокурор про булінг 16:05 Тарифи на електроенергію для населення зафіксували ще на пів року 15:30 На Тернопільщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки через заморозки 15:05 Воєнний стан та мобілізацію продовжили ще на три місяці: Зеленський підписав закони 14:30 У крадіжці електросамоката підозрюють 26-річного тернополянина 14:00 Смерть однорічного Єремія у лікарні: у суді допитують свідків і перевіряють довідку адвоката 13:32 Суд обрав запобіжний захід 15-річній школярці, яку підозрюють у нападі на однокласницю (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) play_circle_filled 13:30 На фасаді школи №11 відкрили пам’ятну дошку на честь Героїв 44-ї окремої артбригади 12:59 На 15 Квітня водій вантажівки припаркувався одразу на шести місцях для осіб з інвалідністю play_circle_filled 12:30 Через аварію на водогоні без води сім вулиць на Східному 11:44 В аварії в Кременці постраждала вагітна водійка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up