Степан Барна знає, що треба Тернополю, тому зможе бути ефективним депутатом

Степан Барна знає, що треба Тернополю, тому зможе бути ефективним депутатом

Символічно у День Конституції України П`ятий Президент України та лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко представив свою команду на Тернопільщині. Кандидатом від міста Тернополя у мажоритарному окрузі (ОВО № 163) є Степан Барна, голова Тернопільської ОДА 2015-2019 років.

«Я пишаюся тим, що членом нашої команди є Степан Барна. Саме такі молоді, але досвідчені люди повинні представляти Тернопіль. Степан Барна проявив себе успішним управлінцем, зумів забезпечити розвиток області. Впевнений, що він так само добре працюватиме для тернополян у парламенті. Те, що він балотується у мажоритарному окрузі від нашої партії - показник довіри. Степан Барна знає, чим живе його край, знає потреби тернополян. І у нього достатньо досвіду, щоб вміло поєднати законотворчу діяльність з відстоюванням інтересів свого округу», - зазначив Петро Порошенко.

П`ятий Президент України відзначив, що Степан Барна керував Тернопільською областю у найскладніший період, але блискуче впорався з усіма викликами, тож його сміливо можна вважати найуспішнішим очільником краю за всю історію. 

У перший рік війни Степан Барна зумів організувати будівництво фортифікаційних споруд для наших воїнів на лінії зіткнення, які сьогодні відбивають атаки ворога на Сході, а також забезпечив відновлення військових частин в області. Сьогодні на місці руїн – уже функціонуючі гуртожитки для військових за стандартами НАТО. 

Пізніше, Степан Барна проявив себе вмілим державним менеджером - прийнявши область на аутсайдерських позиціях у більшості напрямків, зумів забезпечити сталий розвиток основних галузей та притік капітальних вкладень. Результатом цього стало те, що Тернопільщина за більшістю показників економічного зростання піднялася до ТОП-10 серед регіонів України.

У сфері охорони здоров’я та освіти за його каденції були реалізовані масштабні проекти, серед яких: відкриття на базі Тернопільської університетської лікарні найпотужнішого кардіоцентру у Західній Україні, де вже проведено близько ста операцій на відкритому серці. А також завершено дві школи-довгобуди у с.Горигляди Монастириського району та с. Соколів Теребовлянського району.

«Усі бачили як я працюю на посаді голови ОДА: я завжди був відкритий, публічно звітував про роботу, я не спорудив «муру» між собою та людьми - кожен із жителів області міг легко зі мною зустрітися для вирішення своїх проблем. Таким я і лишаюся тут, у Тернополі. Тепер працюватиму для тернополян у парламенті. Прагну своїми рішеннями та діями забезпечити добробут та безпеку в Державі. Водночас знаю, які механізми треба задіяти на центральному рівні, щоб вирішити проблеми тернополян, а у місті реалізувати конкретні, потрібні людям проекти», - зазначає Степан Барна.

Нагадаємо, позачергові вибори до Верховної Ради України відбудуться 21 липня. За одним бюлетенем українці обиратимуть партію, за іншим – депутата від свого округу. 




 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:48 Аварія із потерпілими на Бродівській 13:15 Коли пролунає останній дзвоник у тернопільських школах та чи буде практика 12:36 Вбивство у Почаївській громаді: сусідське застілля закінчилось смертельними ножовими пораненнями 12:10 У Тернополі жінка травмувала ногу в міській маршрутці Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 11:34 «Усміхнений, позитивний, завжди в колі друзів». Прощаються з п’ятикласником, який загинув у аварії 11:15 Смертельна аварія на об'їзній Кременця: загинув 88-річний водій, постраждала пасажирка 10:45 Понад 10 мільйонів гривень віддала шахраям пенсіонерка з Великих Гаїв, повіривши в історію про «зраду» 10:12 Водіїв, яких позбавили посвідчення за алкоголь, знову зупинили нетверезими — тепер на електросамокатах 09:37 У парку Нацвідродження проводять обробку від кліщів: радять утримуватись від прогулянок 09:00 На війні загинув Герой з Хоростківської громади Василь Гаврилюк 08:00 В Україні спростили процедуру оформлення майна на дитину 22:02 У Тернополі перехожий кинувся рятувати жінку, яка раптово втратила свідомість, ще до приїзду швидкої 21:00 Тернопільський мистецький коледж збирає кошти на модернізацію нового корпусу: організовують музичний вечір 20:00 Пережив понад 100 операцій і створює авторські вироби з металу: історія захисника Олександра Безверхнього play_circle_filled 19:00 Будівельно-монтажні роботи на завершальному етапі: що вже зробили у будинках для ВПО в Тернополі 17:56 Смерть чоловіка у Тернопільському ТЦК: що відомо про загиблого та що знайшли під час обшуку в його квартирі 17:20 На Сахарова 26 травня буде обмежений рух транспорту 16:50 На Торговиці відновили рух після ремонту дороги 16:10 За побиття цивільних одному службовцю ТЦК дали умовно, а інший відбувся штрафом
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up