«Жоден пацієнт, який має покази до ПЛР-тестування, не повинен за нього платити» - Володимир Труш (пресслужби)

«Жоден пацієнт, який має покази до ПЛР-тестування, не повинен за нього платити» - Володимир Труш (пресслужби)

У Тернопільському обласному лабораторному центрі проводять безкоштовне ПЛР-тестування. Технічне забезпечення лабораторії дозволяє виконувати майже дві тисячі тестів за добу.

«В області закуплено достатню кількість тест-систем. Тому я наполягаю, щоб пацієнтів тестували у лабораторному центрі, а не в приватних клініках. Для цього, як мінімум, немає підстав, адже в нас є усі необхідні ресурси. Пацієнт не повинен витрачати кошти на послугу (а це близько 1200 грн), яку держава надає за бюджетні кошти», - зазначає голова ОДА Володимир Труш.

Згідно з постановою головного санітарного лікаря країни Віктора Ляшка, визначено хто і коли має

Хто і коли має право пройти тестування, визначено постановою головного санітарного лікаря Віктора Ляшка. Якщо ж у тестування відмовляють, або скеровують у приватні лабораторії, звертайтеся у кол-центр (0800 60 20 19) або ж в управління охорони здоров’я ТОДА.

До слова, мобільні бригади, які проводять забір зразків для тестування, та лабораторний центр працюють без вихідних. На постійному зв'язку з пацієнтами також повинні перебувати сімейні лікарі. Тому при перших симптомах інфікування не чекайте понеділка.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Від 350 до 1200 гривень за годину: які ціни на розчистку снігу в Тернополі 20:03 Скільки років стажу треба для пенсії у 2026 році і що робити, якщо його бракує 19:47 Графік відключення світла в Тернополі та області на 12 січня 19:00 Небезпека над головою: як вберегтися від бурульок Від читача 16:01 Верифікація як пастка: як шахраї обманюють користувачів Instagram 18:00 До 19° морозу прогнозують на Тернопільщині на 12-14 січня 17:00 На Тернопільщині стоворять асоціацію громадських організацій 16:00 Міністерство освіти схвалило посібник для оновленого «Захисту України» 15:00 «Кожен день полону — це тортури не тільки для них, але і для нас» photo_camera 14:00 За ніч у Тернополі евакуювали 17 автомобілів та вивезли близько 1800 м³ снігу 13:00 Вона сказала «Так»: тернополянин освідчився коханій на сцені Драмтеатру 12:02 Перерахунок пенсій у 2026 році: що змінилося і на скільки зростуть виплати 11:00 Правила, що допоможуть вберегтися від переохолодження: зберігайте та надсилайте рідним 10:00 У поліції назвали дві основні причини аварій, що сталися у 2025 році на Тернопільщині 09:00 Підтвердили загибель 24-річного Героя з Тернопільщини Максима Ганчина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up