Контактних понад 60% працівників: на COVID-19 хвора методистка тернопільського садка

Контактних понад 60% працівників: на COVID-19 хвора методистка тернопільського садка
  • Лабораторно підтвердили випадок захворювання на  COVID-19 у методистки дитячого садочку №12.
  • На сайті міської ради Тернополя вже повідомили, що від 10 червня заклад тимчасово призупиняє свою роботу. Про дату відновлення мова поки не йде.

Завідувачка дитячого садка №12 Світлана Слободянюк давати коментарі відмовилася.

Як розповіла начальниця управління освіти Тернопільської міської ради Ольга Похиляк, останній раз на роботі методистка була ще третього червня.

У Тернопільському обласному лабораторному центрі кажуть, що станом на дев'яте червня нових випадків захворювань на COVID-19 серед працівників дитячих садочків зареєстровано не було.

Відео дня

– Медики вже встановили коло контактних осіб, – каже начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки міськради Ірина Сум. – Перед відкриттям дитячих садочків ми провели тестування всім працівникам цих закладів. Тести  не показали у них позитивних результатів. Що стосується даного випадку, нам довели інформацію що, люди з кола контактних осіб вже пішли на самоізоляцію.

Пані Ірина додала, що понад 60% працівників садочка №12 контактували з хворою на COVID-19 методисткою.

– Мені особисто невідомо, де могла заразитися працівниця дитячого садочку, – каже Ірина Сум.

Як ви гадаєте, чи могли саме карантинні послаблення спричинити захворювання у працівниці дитячого садка? Діліться своїми думками в коментарях.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (11)
  • Василь Мазок
    Якщо маска захищає то тоді крізь неї ви маєте відчувати лиш один запах своїх соплів і гниючих зубів. А якщо ви чуєте запах диму від курця за 10 метрів. Чи парфуми якоїсь пані, яка пройшла повз. То я можу вас привітати, ці люди виявляться заразними то ви тої зарази надихаєтесь. Маска то лиш психічний чинник. Анти стрес. Інакше всі можуть збожеволіти від того, що вмруть.
  • Хтось
    Ті всі теорії змов гроша ламаного не варті. Це на них хтось заробляє величезні суми в інтернеті, не думаючи про наслідки для інших. А люди, які в це вірять, просто помиляються. Але, якби в державі була  би влада і закон та коли би працювала поліція та масово штрафувала людей за недотримання протиепідемічних правил, необхідність в таких дискусіях відпала би сама собою.
  • Петро
    Відколи пару тижнів тому дозволили працювати промисловим магазинам (я в такому працюю), більшість людей заходять без маски, на зауваження одягти маску реагують тільки половина. Інші возмущаються або сміються з тих, хто в то всьо вірить. А ще багато є "та я тільки запитати чи є".
    Через таких баранів тупих ми тепер маємо зростання активних випадків і будемо ще довго ходити в масках.
    А ще ті дибіли не розуміють, що є багато людей зі слабким здоровям.
  • Петро
    Відколи пару тижнів тому дозволили працювати промисловим магазинам (я в такому працюю), більшість людей заходять без маски, на зауваження одягти маску реагують тільки половина. Інші возмущаються або сміються з тих, хто в то всьо вірить. А ще багато є "та я тільки запитати чи є".
    Через таких баранів тупих ми тепер маємо зростання активних випадків і будемо ще довго ходити в масках.
    А ще ті дибіли не розуміють, що є багато людей зі слабким здоровям.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:25 В облраді затримали посадовця. За нашою інформацією — йдеться про хабар 50 тисяч гривень 17:00 Реабілітація Захисників: де отримати кваліфіковану допомогу 16:00 В Укренерго закликали економити електроенергію через знеструмлення в шести областях 15:20 У Підволочиську зустріли звільненого з полону Володимира Мотику play_circle_filled photo_camera Від читача 14:21 Ветеран відродив родинну справу завдяки гранту від держави 14:35 У Тернополі облаштують мобільний спортивний комплекс для ветеранів та громади 14:15 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 9 липня) 14:00 Судитимуть тернополянина та його спільників за незаконний видобуток корисних копалин 13:07 На Збаражчині чоловік убив дружину, а після цього вчинив самогубство — поліція 12:45 За зґвалтування неповнолітньої засудили жителя Борщівщини 12:23 Червоний рівень небезпеки: на Тернопільщині очікуються надзвичайні дощі, грози та град 12:04 У Білецькій громаді впав ворожий дрон. Місцевих просять не наближатися, аби той не здетонував 11:20 Шахрай пообіцяв стосунки, натомість видурив у тернополянки понад пів мільйона гривень 10:51 Помер український композитор Ігор Поклад 10:25 На Тернопільщині врятували собаку із глибокого колодязя 09:30 Підтоплений будинок і заблокована швидка: ніч на Тернопільщині була неспокійною 09:10 Росія вночі запустила по Україні 728 дронів й 13 ракет 09:02 На Тернопільщині через негоду знеструмлені понад 32 тисячі споживачів 09:00 Перестало битись серце захисника з Лановеччини Василя Костюка 08:00 Укрзалізниця запускає безбар’єрний вагон для пасажирів на кріслі колісному photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up