Запросили 55 осіб, з них тепер 37 хворих: ювілей у Баворові став причиною спалаху COVID-19

Запросили 55 осіб, з них тепер 37 хворих: ювілей у Баворові став причиною спалаху COVID-19
  • Про два спалахи захворювань на COVID-19 під час брифінгу 10 червня повідомив керівник міського відділу охорони здоров'я Василь Даньчак. Одне вогнище відоме раніше – станція швидкої допомоги, що на Рєпіна.
  •  Другим джерелом спалаху стало святкування ювілею, де була присутня велика кількість людей.
  • Люди збиралися в їдальні, що в селі Баворів Великогаївської громади.

У пресслужбі міської ради Тернополя повідомили, що деталей про цей випадок не знають.

У міському відділі охорони здоров'я небагатослівні, хоча дещо дізнатися вдалося. 

– Наскільки мені відомо, подія відбувалася в Тернопільському районі. Серед запрошених було багато жителів Тернополя, – розповіла заступник начальника міського управління охорони здоров'я Ольга Ярмоленко. – Загалом на святкування запросили 55 осіб.

Під час брифінгу Василь Даньчак додав, що вже вживають всіх запобіжних заходів щодо спалаху COVID-19 та встановлюють коло контактних осіб.

– З 55 запрошених осіб COVID-19 лабораторно підтверджений у 37 з них, – каже заступник керівника обласного лабораторного центру Володимир Паничев. – Святкування відбулося 30 травня у їдальні.

Нагадаємо, підтверджений ще один випадок захворювання на  COVID-19 у методистки дитячого садочку №12. Уже з 10 червня заклад тимчасово призупинив свою роботу. Понад 60 відсотків працівників визнали контактними особами.

Під час карантину в Україні заборонені масові заходи, у яких кількість учасників перевищує 10 осіб. Водночас залишається вимога одягати респіратор або захисну маску у громадських будівлях та громадському транспорті.

Аби вберегти себе від коронавірусу, МОЗ рекомендує дотримуватися простих правил:

1) дотримуйтесь правил загальної гігієни, а саме часто і ретельно мийте руки з милом чи оброблюйте їх антисептичними засобами;

2) регулярно провітрюйте приміщення, робіть вологе прибирання;

3) спостерігайте за станом власного здоров’я, щоденно вимірюйте температуру тіла;

4) уникайте незахищеного контакту з тваринами та дезінфікуйте руки після такого контакту.

5) тримайте дистанцію між людьми півтора-два метри.

6) уникайте місць великого скупчення людей.

Як ви гадаєте, чи стало послаблення карантину причиною збільшення захворювань на COVID-19 у Тернополі? Діліться своїми думками в коментарях.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (99)
  • Надія Сисак
    Наші люди не розуміють, що таке послаблення карантину, а що таке відміна. Ось маємо результат. Але в усьому винні, ті що так швидко взялися за послаблення, адже в Україні піку ще не було досягнено. А ми українці ще несвідомо мислимо. Маємо, що маємо.
  • Ольга Козачук
    В цих людей немає ні мозку ні віри.а зараз нехай. Не біжать в лікарню а лічаться вдома довгойоби.ідіоти .наче не назвеш
  • Славік
    Власника бару просто ростріляти щоб інші боялися
  • S l a v i k
    Жителі Села Баворів підпаліть то кафе щоб повністю згоріло
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Дружина вірила, онуки чекають: історія захисника Миколи Хархана з Тернопільщини photo_camera 20:00 Кожен донат — це збережене життя: волонтери просять зібрати кошти на авто для захисників з Тернопільщини 19:00 Від 200 до понад 4000 гривень за один квиток: скільки коштує доїхати з Тернополя до інших областей 18:05 Заморозки та сильний вітер: на Тернопільщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 17:01 Відійшов у вічність протоієрей Михайло Кільчицький 16:00 Як на Тернопільщині водять великодні гаївки: добірка із соціальних мереж play_circle_filled photo_camera 15:00 Помер хірург з Чортківщини Степан Болібрух 14:00 «Мішанина» по-тернопільськи: у мережі показали як готувати традиційну великодню страву play_circle_filled 13:00 Смертельна аварія на Чортківщині: водію стало зле за кермом 12:30 Хабар за інвалідність: судитимуть лікарку обласного онкодиспансеру 12:27 Сергій Надал на фронті передав воїнам 105-ої бригади ТРО автомобіль, квадрокоптери та іншу техніку (на правах реклами) 12:00 Затримали чоловіка за фейкове «замінування» Лановецького ТЦК 11:30 Вогонь ревнощів: на Тернопільщині затримали чоловіка за підпал 11:00 Долар та євро знову ростуть: який курс валют в обмінниках та банках 10:00 Благодатний вогонь з Єрусалиму привезли у Тернопіль play_circle_filled photo_camera 09:00 «На щиті» повертається до рідного дому Герой з Тернопільщини Володимир Гургач 08:00 Світлий тиждень 2026: традиції та що не можна робити 21:49 Графік відключення світла в Тернополі та області на 13 квітня: будуть обмеження для промисловості та бізнесу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up