Андрій Пушкар двічі завоював Кубок світу з армспорту


Андрій Пушкар двічі завоював Кубок світу з армспорту

Днями у польському Румі завершився Кубок світу з армспорту серед професіоналів – "Zloty Tour-2016".

У абсолютній ваговій категорії на праву та ліву руки Кубок світу виграв титулований тернопільський армреслер Андрій Пушкар. А вихованець Андрія Пушкаря – Вадим Стецюк став срібним призером Кубка світу на ліву руку у вазі 95 кг.

За свою кар'єру 31-річний Андрій Пушкар став багаторазовим чемпіоном України, Європи та світу. Має звання заслуженого майстра спорту України. Армреслер є неодноразовим переможцем різноманітних комерційних турнірів по усьому світу.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Piter Savka
    СИЛА !!!!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Морозиво — на пательні: ветеран у Тернополі відкрив незвичний бізнес 19:00 У парку «Здоров’я» відкрили новий інклюзивний майданчик: ми перевірили умови play_circle_filled photo_camera 18:00 У Тернополі ремонтують заїзну кишеню на зупинці «Київська (до центру)» 17:20 НБУ збільшив валютні ліміти: що зміниться Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 16:50 У Чорткові на кладовищі облаштовують меморіал загиблим борцям за волю України 16:13 Бережанській громаді повернули комплекс вартістю 12 млн грн 15:30 Їхав 120 км/год і був п’яний: у Великій Березовиці затримали водія 14:50 2,21 проміле та 400 доларів хабаря: на Тернопільщині водій намагався «відкупитися» від поліції 14:21 Майже два тижні деякі будинки в Тернополі будуть без гарячої води (адреси) 13:50 На залізничному вокзалі в Тернополі обікрали львів'янина, поки той задрімав 13:15 Кардинал Микола Бичок очолив поминальну літургію на Пантеоні Героїв у Тернополі 12:40 Діти на самокатах, велосипедах і мотоциклі потрапили в аварії на Тернопільщині за одну добу photo_camera 12:10 На Бандери сталася пожежа в недіючому будинку культури 11:35 Викрав дві автівки за день та вчинив аварію: п'яний чоловік з Чортківщини влаштував «кримінальний квест» 11:00 Зіштовхнулися автівки на вулиці Текстильній: що відомо 10:40 У Тернополі посеред міста з руки чоловіка зірвали годинник та відібрали телефон 10:05 На 33-му році життя помер священник родом з Тернопільщини Володимир Війтишин 09:35 Чотири дитсадки у Тернополі термомодернізували: оновили фасади, утеплили і встановили нове обладнання photo_camera 09:00 Герою назавжди 20: Золотопотіцька громада прощається з воїном Богданом Шкатуляком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up