Біля «Чайки» розпочались хокейні баталії (фоторепортаж)

Біля «Чайки» розпочались хокейні баталії  (фоторепортаж)

Третій турнір TERNOPIL HOCKEY CLASSIC  триватиме в парку Шевченка біля острівку "Чайка" 28-29 січня.

Турнір TERNOPIL HOCKEY CLASSIC розпочався вранці 28 січня, ігри триватимуть поки не стемніє. Яка команда із якою гратиме – визначило жеребкування.

Змагання мали проводити на Тернопільському ставі, проте через потепління їх перенесли неподалік, біля острівка «Чайка».

Previous Next

- Дуже багато часу займає підготовка льодових майданчиків, — каже організатор турніру Георгій Хвічія-Дуве. — Ми вирішили, що для безпеки через потепління організуємо змагання вперше не на Тернопільському ставі, а біля «Чайки», де зробили 6 льодових арен. Турнір проводимо вже втретє, і якщо першого року було лише 13 команд, то цьогоріч приїхали 24 команди з різних міст України: Одеса, Київ, Вінниця,  Луцьк… Тернопіль представляють 6 команд,  до того ж є команди з районів.

Змагання такого рівня не проводять ніде в Україні. За словами пана Хвічія-Дуве, правила турніру мають відмінності від "великого" хокею. Адже тут екіпірування у спортсменів є мінімальним, спрощені правила та арена просто неба. Ще однією особливістю таких змагань є відсутність воротарів. Воротами слугують спеціальні конструкції із двома отворами, куди, власне, потрібно буде закинути шайбу. 29 січня відбудуться фінальні матчі, після яких стане відомою назва команди-переможця.

Previous Next

Тернополян запрошують повболівати за хокейними баталіями та гарно провести час.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Георгий Хвичия-Дуве
    Олег, змагання фінансувались за кошти спонсорів і організаторів.



    За детальною інформацією звертайтесь до організатора змагань Хвічія-Дуве Георгія.
  • Олег Кубіцький
    Чи не краще було б за кошти потрачені на баталії почистити тротуари відд снігу!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На Тернопільщині розробили пішохідний маршрут для паломників Camino Ruteno photo_camera 21:00 У Тернополі планують видобуток піску на ділянці, яка фігурує у кримінальній справі на 76 мільйонів 20:00 ТОП-10 сімейних лікарів за кількістю декларацій: розповідаємо, кому найбільше довіряють тернополяни 19:00 Місія — пам'ятати кожного. Як у 62 фармацевтка пише пісні про полеглих Героїв з допомогою ШІ photo_camera Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 18:00 Євро продовжує стрімко зростати: курс валют на понеділок 17:20 21 аварія за участю водіїв двоколісного транспорту сталася цьогоріч на Тернопільщині 16:40 На Тернопільщині двом посадовцям оголосили підозру через рубку дерев на майже 2 млн грн photo_camera 16:00 У парку «Сопільче» висадили 30 молодих дубів photo_camera 15:23 У водоймі на Тернопільщині втопився чотирирічний хлопчик 15:00 З Текстильної просять забрати авто, пошкоджені під час атаки 19 листопада 14:20 Біля Бучача чоловік підірвав гранату в автомобілі 13:35 Сотні тернополян та гостей міста долучилися до участі в «Гаївках з молоддю» photo_camera 13:00 Тернопільська «Нива» зіграє домашній матч проти «Лівого Берега» 12:35 У Тернополі відзначили переможців конкурсу «Учень року – 2026» 12:02 Аварія на Петриківському перехресті. Утворився затор play_circle_filled 11:43 Директора підприємства з Тернопільщини засудили за привласнення майна та службове підроблення документів 11:15 Було-стало: фасад будинку на Руській, 33 перефарбували play_circle_filled 10:44 Аварія в центрі Тернополя: зіткнулися BMW та Volkswagen 10:16 Дитячу філію ФК «Карпати» відкрили у Байковецькій громаді photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up