«Бронзу» Кубка світу виборов тернопільський біатлоніст

Бронзову нагороду в останній день Кубка світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів-інвалідів виборов тернополянин Тарас Радь.

Нагадаємо, що Кубок світу проходив у Західному реабілітаційному спортивному центрі на Львівщині. Представник Тернопільського центру та ДЮСШІ "Інваспорт" у спринті на дистанції 12,5 км зумів посісти третє місце. Тарас Радь виступав у категорії сидячи, клас LW 10 – 12. Додамо, що перше місце виборов німець Мартін Фляйг, а другим став білорус Дмітрій Лобан.

За підсумком Кубка світу перше загальнокомандне місце виборола збірна України., яка здобула 56 нагород - 19 золотих, 16 срібних та 21 бронзова медалі. Друге місце у команди Німеччини, спортсмени якої завоювали 13 нагород - 6 золотих, 4 срібні та 3 бронзові, а третє місце - в команди Франції - 7 нагород, серед яких 6 золотих та 1 срібна медаль.

Наразі всі спортсмени готуватимуться до Чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, який пройде в Німеччині з 10 по 19 лютого.

Новини Тернополя за сьогодні

20:00 Збірна Тернопільщини посіла третє місце на чемпіонаті з голболу 19:40 Господиню паралізувало, а господар втратив зір. Джессі шукає нову сім'ю 19:00 “Наша музика - це постійний експеримент”. Інтерв’ю з тернопільським гуртом ZSUF 18:00 Як святкують іменини тернопільські Андрії Від читача 18:34 5 вопросов человеку, впервые побывавшему на Донбассе 17:40 Біля Чорткова у аварію потрапив автобус з 20-ма пасажирами 17:24 Села Тернопільської МТГ матимуть такі ж печатки, як і міська рада 17:00 Виграв телевізор завдяки конкурсу “Народний бренд 2018” 16:30 Підприємці платитимуть за навчання, студенти працюватимуть на виробництві play_circle_filled 16:00 Поблизу магазину "Східний" заберуть бетонну споруду, яка загороджує прохід 15:40 Чи покарають депутата Башту за побиття поліцейської 15:20 Поліцейський купив авто і потрапив у халепу 15:00 Як прибирали від снігу дороги Тернопільщини 90 років тому 14:30 Ворожіння, вареники, калита. Як на Тернопільщині святкували Андріївські вечорниці 14:00 Фото дня: у Козові встановили головну ялинку міста photo_camera 13:30 "Галичанка" розпочинає боротьбу за вихід до фіналу Кубка України з волейболу 13:00 "Якщо людина зупинилась на твій спів, то це вже зачіпає": тернополянин їздить Україною і співає просто неба (відео) play_circle_filled photo_camera 12:30 Де у Тернополі планують облаштувати першу соціальну пральню 12:02 За знищену зелену зону - штраф. Як вирішився конфлікт біля скверу Миру 11:21 Смертельна аварія на Тернопільщині: дві автівки зіткнулись лоб в лоб