Чемпіонат світу з біатлону: тернополяни наближаються до подіуму

Світова першість з біатлону 13 лютого стартувала у італійському Антхольці. За нагороди цьогоріч змагаються три представники тернопільського біатлону.

Позаду уже три гонки у програмі чемпіонату світу. Найближчою до нагороди наразі була наша титулована Олена Підгрушна.

У другий змагальний день тернополянка змагалася у спринтерській гонці та посіла четверте місце. На чотири секунди нашу спортсменку випередила сенсаційна чеська спортсменка Люція Харватова, яка стала бронзовою призеркою. Додамо, що загалом у спринті стартували чотири українські спортсменки. Віта Семеренко посіла 11-те місце, Юлія Джима – 22-ге. А Валя Семеренко фінішувала 36-ю.

У стартовий день чемпіонату світу участь у змішаній естафеті взяли наші Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний. Разом із Юлею Джимою та Артемом Примою, українська четвірка зуміла фінішувати на доволі високому п'ятому місці. Тріумфували ж у класичному міксті – норвежці.

Додамо, що у чоловічій спринтерській гонці наш Дмитро Підручний посів 10-те місце, ставши кращим в збірній України. А от у гонці переслідування тернополянину не вдалося захистити свій титул чемпіона світу, який він здобув у 2019-му. Цього разу Підручний лише – 30-ий.

У гонці переслідування серед жінок кращою в українській команді знову була Олена Підгрушна. Її результат – 13-те місце.

Триватиме світова першість до 23 лютого. Попереду у спортсменів ще чотири гонки.