Дівоча збірна Тернопільщини з першого місця вийшла у плей-оф Чемпіонату України

Дівоча збірна Тернопільщини з першого місця вийшла у плей-оф Чемпіонату України

Здобувши перемогу у місті Славута над збірною Хмельницької області – 4:0, тернопільські дівчата зуміли стати кращими в своїй групі попереднього етапу чемпіонату України серед дівчат (U-16) і з першого місця вийшли у плей-оф.

Як зазначив головний тренер дівочої збірної Тернопільської області Володимир Левчук, всі чотири голи його підопічні забили в першому таймі, повідомляє Асоціація футболу Тернопільщини.

Рахунок у поєдинку, реалізувавши пенальті, відкрила Олександра Смаль (1:0). Далі точним виявився дальній удар Катерини Дзюбановської (2:0). Згодом дубль, вдало зігравши на добиванні, записала у свій актив Олександра Смаль (3:0). А наприкінці першої половини матчу Катерина Юзва майстерно прийняла діагональну передачу і другим дотиком влучного пробила метрів з 15-ти (4:0).

За гру наші земляки також тричі поцілили у поперечину і двічі у штангу. В другому таймі тренер випустив на поле усіх гравців, які знаходилися на лавці запасних, щоби вони відчули дух гри. Загалом упродовж всього матчу збірна Тернопільської області домінувала, а після фінального свистка місцеві вболівальники подякували нашим дівчатам за хорошу гру.

Нагадаємо, у дебютному поєдинку чемпіонату України тернопільські дівчата у домашньому матчі, який відбувся на стадіоні села Озерна, зіграли внічию зі суперницями з Костополя – 2:2. А в другому на виїзді перемогли житомирське «Полісся» (2:0). З сімома очками збірна Тернопільської області стала переможцем своєї групи і отримала право продовжити участь у чемпіонаті України вже на стадії плей-оф.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Непереможні: військові одягнули вишиванки напередодні свята 21:00 У сквері Чорновола на бруківці з'явився орнамент вишивки 20:00 «Хочу, щоб у виробах була душа»: військовий після поранення створює авторський декор з металу та дерева photo_camera 19:00 Мітинг проти нового Цивільного кодексу організували у Тернополі photo_camera Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 18:33 Аварія з потерпілими на Об'їзній (оновлюється) play_circle_filled 18:00 Поліцейських, яких підозрюють в «прикритті» діяльності студій «контенту 18+», відсторонили від служби 17:32 Штормове попередження через грози та вітри оголосили на Тернопільщині 17:00 «Думала, що ще й сумки будуть»: відеозапис у справі «кришування» порноофісів у Тернополі play_circle_filled 16:22 На рік перекриють міжнародну трасу в Теребовлі через ремонт моста 15:40 Земля біля Тернополя — у приватну власність: за «схему » на три мільйони шестеро посадовців отримали підозри 15:07 Мільйони гривень, елітні автівки та швейцарські годинники знайшли у посадовців поліції під час обшуків 14:41 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 20 травня) 14:30 Директора підприємства оборонної інфраструктури підозрюють у залученні службовців до ремонту в квартирі 14:10 Росіяни вдарили дроном по багатоповерхівці в Конотопі: загинула людина, багато поранених 13:35 На Бродівській вночі зупинили водійку електросамоката з ознаками наркотичного сп'яніння 13:01 Затримали першого заступника начальника поліції Тернопільщини: що про нього відомо 12:35 П'ятеро молодих митців з Тернопільщини отримали стипендії Президента України 12:00 У Тернополі 21 травня проїзд у громадському транспорті для пасажирів у вишиванках буде безоплатним 11:19 Посадовці поліції Тернопільщини могли прикривати роботу мережі «студій із контентом для дорослих»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up