Капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний у складі естафетної четвірки виборов золоту медаль на чемпіонаті Європи у білоруських Раубічах.
Тріумфальна гонка відбулася 27 лютого. У складі змішаної естафети разом із Дмитром виступили Юлія Джима, Валя Семеренко та Артем Прима. Тернополянин традиційно провів заключний четвертий етап і саме він зумів фінішувати першим з українським прапором у руках.
Додамо, що збірна України майже на 30 секунд випередила росіян, які фінішували другими. Бронзову медаль європейської першості у змішаній естафеті завоювали норвежці.
Додамо, що триватиме чемпіонат Європи до 1 березня. Спортсмени проведуть ще два види гонок – спринт та гонку переслідування.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер