ФК "Тернопіль" підсилився грузинським легіонером

ФК "Тернопіль" підсилився грузинським легіонером

Склад футбольного клубу "Тернопіль", який виступає у Другій лізі, поповнили кілька нових виконавців.

Новачком клубу став 25-річний грузинський нападник Немо Шелія, який ще у минулому сезоні виступав за іншу тернопільську команду – "Ниву" у аматорському чемпіонаті.

Також повернувся до складу "Тернополя" досвідчений захисник Олександр Музика. Контракти із "муніципалами" підписали Олександр Цінчик, Валентин Залізняк та Іван Луканюк.

Нагадаємо, що 30 липня ФК "Тернопіль" вдома зіграє матч третього туру Другої ліги проти чернівецької "Буковини".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Piter Savka
    Тепер в ФК Тернопіль буде свій власний шашличник
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Центр Чорткова задекорували перед святами. Містяни — ярмаркують play_circle_filled photo_camera 21:00 Наші вдома: на рідну Монастирищину з полону повернулись Герої Богдан Зарічняк та Анатолій Копча 20:00 Розклад богослужінь та графік освячення великодніх кошиків у храмах Тернополя 19:00 Невід’ємні поліпшення для ще одного приміщенні в Центрі. Що можуть приватизувати? Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 18:00 На Великдень посилюють заходи безпеки для мешканців Тернопільщини 17:20 Рада ухвалила закон про автоматичне стягнення боргів: йдеться про відчуження майна 16:47 Незаконна порубка дерев у Вишнівецькому лісництві. Прокурори вимагають майже п'ять мільйонів 16:05 Заморозки не відступатимуть до Великодня: штормове попередження оголосили на Тернопільщині 15:13 Побили цивільного до крові в Тернополі. Очевидці кажуть — представники ТЦК play_circle_filled 14:50 «Дякуємо за життя!» У Тернополі вручили державні нагороди родинам загиблих військовослужбовців play_circle_filled photo_camera 14:40 Водій без посвідчення і у стані сп’яніння протаранив світлофор на Микулинецькій 14:25 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 8 квітня) 14:10 Великоднє тепло для захисників: учні школи №18 провели благодійну акцію на підтримку ЗСУ photo_camera 13:35 Під час оповіщення у Золотниківській громаді чоловік пропонував хабар офіцеру громади і ТЦК 13:04 На два тижні перекриють рух на вулиці Вербицького 12:30 Віллу Вітошинських у Тернополі обіцяють зберегти: петицію підтримали, але без чіткого плану 12:00 Тернопільщину засипає снігом: водіїв попередили про небезпеку play_circle_filled 11:25 Графік відключення світла діятиме в Тернополі та області 8 квітня 11:00 У Світлий Понеділок буде вихідний: у Тернополі перенесли робочий день
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up