ФК "Тернопіль" у домашній грі протистоятиме краматорському "Авангарду"

ФК "Тернопіль" у домашній грі протистоятиме краматорському "Авангарду"

Матч 23-го туру Першої футбольної ліги між ФК "Тернопіль" та "Авангардом" з Краматорська відбудеться 2 квітня на міському стадіоні.

Тернополяни напередодні гри перебувають на останньому рядку у турнірній таблиці і з кожним туром зменшують свої шанси зберегти прописку у лізі. Краматорська команда перед виїздом у Тернопіль розташувалася на дев'ятій позиції.

Додамо, що команди між собою зустрічалися тричі. Два рази перемогу святкував "Авангард" з рахунком 2:0 та ще одного разу судді зафіксували нічию 1:1.

Початок гри ФК "Тернопіль" – "Авангард" о 15:00. Вхідний квиток на гру коштує 25 гривень.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Який вік найкращий для вагітності 20:00 Почали виплачувати Національний кешбек за покупки у грудні 19:01 Скільки коштує пообідати в їдальнях Тернополя? Ми промоніторили ціни photo_camera 18:00 Перші дні весни будуть теплими: прогноз погоди в Тернополі та області Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 17:02 «35 хвилин без права на помилку»: мама зі Збаража народила сина вдома, а пологи приймав чоловік 16:30 НІ авто, ні грошей: тернополянка віддала псевдопродавцю 70 тисяч гривень 16:00 Світло молитви в темряві війни: У Тернополі молились за спокій душ жертв війни photo_camera 15:22 У Чорткові до колонії намагалися передати психотропи, сховавши їх у гелі для душу 14:45 Заповідну землю з печерою «Кришталева» повернули державі через суд 14:10 За вбивство знайомого пенсіонера судитимуть 31-річного уродженця Запорізької області 13:30 Для тернопільських школярів скоротили весняні канікули 13:00 Фіналістка Дитячого Євробачення Ангеліна Глогусь запрошує на благодійний концерт для підтримки воїнів 12:00 До 800 грн за заняття: скільки коштує підготовка до НМТ у Тернополі і де знайти безоплатні вебінари 11:20 Він бачив дві війни: 100-літній ювілей відзначив Петро Кудла з Підгаєччини photo_camera 10:40 З 2 березня ці купюри більше не приймуть: де можна обміняти гривні, які вилучають з обігу 10:10 Про прогули в дитсадках та школах тепер миттєво дізнаватимуться у поліції 09:35 Біля «Маяка» водій на BMW виконував небезпечні маневри 09:00 «На щиті» повернулися до рідного дому Захисники з Тернопільщини Олександр Слободян та Дмитро Войцішевський 08:00 В е-Рецепті з’явилася можливість обирати ліки за найвигіднішою ціною
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up