ФК "Тернопіль" врятувався від поразки на останніх секундах

ФК "Тернопіль" врятувався від поразки на останніх секундах

У матчі 21-го туру Першої ліги, що відбувся на Тернопільському міському стадіоні 19 березня, ФК "Тернопіль" поділив очки з ФК "Суми" – 2:2.

Ця гра для тернополян стала дебютною у цьому році. Команда у міжсезоння суттєво оновила склад. Не дивно, що обидва голи за господарів провели новачки. Щоправда, ближчими до перемоги у цій грі були гості з Сум. А "Тернополю" вдалося відігратися лише на 90-ій хвилині гри.

"Суми" вийшли вперед на старті першого тайму. Ударом з пенальті відзначився Олександр Яровенко. Зрівняти рахунок тернополянам вдалося за п'ять хвилин до перерви. Після кутового найспритнішим у штрафному майданчику гостей опинився форвард "Тернополя" Юрій Захарків.

Ледь не зі свистком про початок другого тайму, "Суми" знову повели у рахунку. Вдруге у цьому матчі гол забив Олександр Яровенко. І лише за лічені секунди до фінального свистка форвард "Тернополя" Роман Дацюк зумів врятувати свою команду від поразки.

На турнірне становище "муніципалів" ця нічия жодним чином не вплинула. Підопічні Василя Матвійківа і надалі продовжують замикати турнірну таблицю Першої ліги. У наступному турі на тернополян чекає непростий вояж у Ковалівку, де ФК "Тернопіль" поміряється силами із місцевим "Колосом".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Відійшла у вічність дружина священника з Тернопільщини Вікторія Левицька 21:00 Новини Тернополя з 13 до 19 квітня: дивіться відео! play_circle_filled 20:00 «Якщо нема волонтерки — скинулись і купили» 19:00 Краса крізь століття: 7 храмів Тернопільщини, що зачаровують історією та архітектурою Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 18:00 Відключення газу у Теребовлянській і Микулинецькій громадах: коли і де не буде газопостачання 17:17 Стрілянина на вулиці у Чернігові: що відомо play_circle_filled 17:05 Очільник патрульної поліції Євген Жуков подав у відставку після стрілянини в Києві 16:00 Нові символічні дати в Україні: У Верховній Раді планують змінити календар свят 15:00 17 нападів на працівників ТЦК зафіксували на Тернопільщині з 24 лютого 2022 року 14:00 У Бережанах зібралися пластуни з усієї області, щоб відзначити день першої присяги photo_camera 13:00 Після весілля — у тернопільську книгарню. Військовий-поет Павло Вишебаба поділився фото з нареченю photo_camera 12:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для поранених військових: що потрібно і куди приносити 11:00 Кабмін вніс зміни до правил мобілізації: що змінилось для тих, хто має відстрочку 10:00 Теракт у Києві: поліцейських звинувачують у залишенні людей без допомоги. Розпочнуть розслідування 09:00 Війна забрала життя Героїв Василя Солоненка та Михайла Грабовського
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up