ФК "Тернопіль" зазнав поразки з новим головним тренером


ФК "Тернопіль" зазнав поразки з новим головним тренером

З рахунком 0:1 зазнав поразки футбольний клуб "Тернопіль" у 29-му турі Першої ліги. Суперником наших земляків був ФК "Полтава", який єдиний м'яч провів ударом з пенальті.

Напередодні матчу, який відбувся на міському стадіоні 8 травня, в обох команд змінився головний тренер. ФК "Тернопіль" очолив Петро Бадло, який до цього часу протягом майже двох років тренував тернопільську "Ниву". А новим наставником "Полтави", змінивши Юрія Ярошенка, став Віктор Прокопиненко. Обидва тренери свою роботу, звісно ж, хотіли розпочати з перемоги. Вдалося це полтавському наставнику.

Долю поєдинку у Тернополі вирішив єдиний м'яч. У першому таймі арбітр призначив пенальті у ворота господарів. Вирок судді чітко реалізував Євген Трояновський. Але на цьому проблеми ФК "Тернопіль" не завершилися. На старті другого тайму за розмови з арбітром спочатку жовту, а за мить червону картку, отримав Роман Кухарський. Тернополяни намагалися врятуватисть навіть у меншості, але марно.

- Сьогодні команда віддавалася, мабуть не на 100, а на 120 відсотків, - каже головний тренер ФК "Тернопіль" Петро Бадло. – Найголовніше, що хлопці на правильному шляху. Кілька днів тому, коли я прийов в команду, хлопці були у розібраному стані. Перш за все фізично команда не готова, а також моральний стан футболістів бажає кращого. За цих кілька днів ми інтенсивно тренувалися. Я намагався вселити у них віру в те, що вони можуть грати на високому рівні, можуть забивати голи. Ми показували хороший футбол і навіть у меншості створювали моменти для взяття воріт.

Ця поразка ще на крок наблизила футболістів "Тернополя" до вильоту з Першої ліги. Офіційно оформити прощання з лігою, підопічні Петра Бадла можуть вже у наступному турі, якщо невдало зіграють на виїзді проти київської "Оболоні". Тоді шансів залишитися у команди не буде. За словами наставника клубу, керівництво ФК "Тернопіль" не ставило перед ним конкретних завдань.

- У мене немає чіткого завдання залишити команду у Першій лізі, чи іншого, - додає Петро Бадло. – Всі ми самі бачимо, що у клубу великі проблеми. Моїм головним завданням до кінця сезону буде постаратися повернути вболівальників на стадіон, щоб вони повірили в команду. В будь-якому випадку, команда буде грати у наступному сезоні і не важливо у якій лізі. Я вірю, що ми гідно зможемо завершити ці матчі, що залишилися. На тренуваннях футболісти віддаються, працюють. Я впевнений що своєю грою ми зможемо повернути глядача на трибуни.

До слова, пропущений гол від "Полтави" став для ФК "Тернопіль" 150-им пропущеним за весь період виступів у Першій лізі.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Петро Білецький
    Опасні моменти були, але наіграності небагато. Треба кращого тренера і зарплати більші.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:01 Не витримала й однієї зими: тактильна плитка на маршруті безбар’єрності уже «поплила» photo_camera 19:00 Скільки коштують продукти у Тернополі та де дешевше: порівняли три мережі супермаркетів 18:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 28 лютого-1 березня 17:30 Розширили перелік педагогічних працівників для участі в пілоті «Гроші ходять за вчителем» Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 17:15 Графік відключення світла в Тернополі та області на 26 лютого (оновлене) 17:00 Тренди української економіки — як український бізнес проживає війну 16:20 Судитимуть водія з Кременеччини, причетного до смертельної аварії 15:30 Відійшов у вічність ветеран служби порятунку Ігор Волощук 15:04 Що кажуть про наркотики та обшуки: баталії між підприємцем Мамусом та поліцією тривають 14:03 «На щиті»: в Україну повернули тіла тисячі загиблих захисників photo_camera 13:40 Від -32 до +26: яким був березень на Тернопільщині у попередні роки і минулі десятиліття 13:00 На Тернопільщині судитимуть трьох осіб за ухилення від військової служби та шахрайство 12:03 7,5 років за ґратами: Верховний Суд підтвердив вирок матері, яка навмисно покалічила 3-річного сина 11:30 Пожежа у Тернопільському районі забрала життя 61-річного чоловіка 11:00 На семи вулицях Тернополя ліквідують вибоїни на дорогах 10:20 Відійшов у вічність священник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Василь Деркач 09:40 рф здійснила масовану атаку на Україну ракетами та дронам: що відомо 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Михайла Кулика, Андрія Сапищука, Сергія Заболотного та Володимира Рокецького 08:00 Нові виплати за шкоду здоров'ю: хто тепер має право на гроші від держави
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up