Футзальний чемпіонат у Тернополі проведуть у чотирьох лігах

Футзальний чемпіонат у Тернополі проведуть у чотирьох лігах

Чемпіонат Тернопільської футзальної ліги сезону 2018/19 років стартує 17 листопада. Змагання традиційно організовує Федерація футболу Тернопільської області.

Остаточну дату старту нового сезону затвердили на нещодавній нараді серед представників команд-учасниць та керівництва Федерації. Традиційно змагання проведуть у чотирьох лігах – Вищій, Першій, Другій та Третій. А переможці та призери Вищої футзальної ліги зможуть представити Тернопільщину на Всеукраїнському рівні. Нагадаємо, що минулоріч переможцем чемпіонату стала команда "ДСО-Поділля", яка брала участь у такзваному Всеукраїнському фіналі.

У 2018-му році склад учасників Вищої ліги буде не меншим, ніж 10 команд. У інших лігах число команд буде залежати від остаточної кількості тих, хто пройде заявкову кампанію. Подача заявок для участі у новому футзальному чемпіонаті стартувала 1 листопада і триватиме до 15 числа. До 7 листопада організатори повинні сформувати остаточний склад ліг та розпочати формування календаря сезону. До речі, у складі команди на сезон може перебувати не більше 18-ти футболістів, віком від 15-ти років.

А матчі Тернопільської футзальної ліги теж традиційно відбуватимуться щовихідних у спортивному комплексі "Політехнік". За потреби організатори залучатимуть до проведення ігор спортивний зал медуніверситету.

Також на спільній нараді щодо нового футзального сезону, внесли певні зміни і до регламенту Тернопільської футзальної ліги, врахувавши побажання команд-учасниць. Зокрема це стосується ведення відліку ігрового часу. У новому сезоні ігровий час у Вищій лізі буде розділений на "брудний" час (відлік ведеться незалежно від пауз чи зупинок у грі), який складатиме 23 хвилини та "чистий" час, який рахуватимуть у останню хвилину таймів. За такою ж системою відбудуться і змагання у нижчих лігах, але там тривалість "брудного" часу складе 18 хвилин.

До нового регламенту внесли зміни і щодо кількості попереджень, після яких гравець пропускатиме матч. Цю норму збільшено з трьох – до чотирьох попереджень.

Крім регулярного сезону Тернопільської футзальної ліги у планах Федерації футболу Тернопільської області проведення Кубка ліги, а також студентських та ветеранських змагань з футзалу.

ДОВІДКА

За детальною інформацією щодо заявки та проведення Тернопільської футзальної ліги можна звернутися до голови комітету футзалу Федерації Едуарда Карепетяна за номером телефону: 0679500603.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Новий автобус з Чорткова курсуватиме до прилеглих сіл (розклад) 21:00 Думка про сім'ю допомагала триматися у найважчі моменти: історія поліцейського з Бережан, який захищав Торецький напрямок play_circle_filled photo_camera 20:00 Не просто школа, а дієва спільнота: як працює унікальна бордингова школа Української академії лідерства у Тернополі play_circle_filled photo_camera 19:00 «Дорогу зробили, і на тому все»: чи задоволені мешканці ремонтом на Стуса, 2 Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 18:00 В Україні запроваджують нові паспорти для домашніх тварин: що треба знати 17:20 Після пекельної спеки на Тернопільщину прийдуть грози: прогноз погоди на 5-7 серпня 16:54 Обірвалось життя 16-річного спортсмена з Козівської громади Максима Бойка 16:10 У парку «Здоров’я» відкрили новий інклюзивний дитячий майданчик photo_camera 15:40 Помер 45-річний рекордсмен Тернопільщини з плавання Ростислав Ласюта 15:07 На ставку в Романівці затримали рибалку з сітками. Шкоду оцінили в 220 тисяч гривень photo_camera 14:27 Псевдопокупець відкрив на продавчиню меду банківський рахунок і виманив майже 70 тисяч гривень 13:50 У яких лікарнях Тернопільщини можна безоплатно пройти КТ 13:15 Кинув металеву пляшку в голову 11-річній дівчинці: у Тернополі затримали п'яного чоловіка 12:30 Хресна хода з Волині вже дійшла до Почаївської лаври play_circle_filled photo_camera 12:05 Смертельна аварія в Городищі: у лікарні помер 16-річний водій мотоцикла 11:30 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Василь Романюк, Ігор Шулим та Василь Ришкевич 11:00 У Тернополі розшукали двох дівчаток, які зникли з дитячого майданчика 10:30 Третю добу неподалік Тернополя гасять пожежу сміттєзвалища 10:06 На Тернопільщині судитимуть сільського голову за вирубку 248 дерев у парку «Загребелля»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up