Хокейний кубок у Тернополі виграли "Бродівські бобри"

Хокейний кубок у Тернополі виграли "Бродівські бобри"

Після перерви у два роки на Тернопільському ставі 28 та 29 січня знову відбувся унікальний хокейний чемпіонат "Ternopil Hockey Classik-2017".

Переможцем серед 24-х учасників стала команда з Львівщини – "Бродівські бобри". Друге місце – у дебютантів турніру – "Покутських Яструбів" із Заболотова, що на Івано-Франківщині. "Бронза" чемпіонату дісталася "Авто-Лідеру-Дубівці". Ця команда представляла одночасно село Дубівці та місто Підволочиськ.

- На "Ternopil Hockey Classik-2017" завітала рекордна кількість команд, - каже організатор хокейного турніру Георгій Хвічія-Дуве. – Це майже вдвічі більше, ніж у перший рік проведення турніру. Географія учасників різноманітна – Київ, Львів, Одеса, Луцьк, Вінниця та багато інших. Тернопіль у змаганнях представили шість команд, а також кілька команд представляли нашу область.

Цього року сильні морози сприяли тому, щоб хокеїсти змогли вийти на кригу та провести чемпіонат. Щоправда, через потепління напередодні змагань, організатори перенесли хокейні майданчики. Змагання відбулися не традиційно на кризі ставу поблизу причалу, а навколо острівка "Чайка" у парку Шевченка. Хокеїсти одночасно змагалися на шести спеціально підготованих майданчиках.

"Ternopil Hockey Classik-2017" провели у два етапи. Перший – груповий. Кращі команди за підсумками матчів у групі виходили до фінальної частини, де боролися за 1-8 місця. Всі інші – змагались у втішних матчах за 9-24 місця.

- Аналогів таким змаганням в Україні немає, - додає організатор. – Цей вид хокею на озері відрізняється від класичного. Тут є свої правила. Немає воротарів, мінімальне екіпірування та акцент на техніку і комбінації. Єдина, що дається непросто – це підготовка майданчиків.

Переможець чемпіонату отримав від організаторів спеціальний дерев'яний Кубок. Призерів нагородили медалями, грамотами та подарунками від спонсорів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:30 У Тернополі відбувся показ фільму «На драйві» за участю творчої команди play_circle_filled 15:49 Судитимуть суддю Підгаєцького райсуду за смертельну аварію у селі Фрага photo_camera 15:10 Під час зрізання дерева загинув 28-річний чоловік 14:50 Ярмарок для фронту: у Тернополі збирають на авто для сил безпілотних систем play_circle_filled photo_camera Від читача 22:00 Хто може брати участь у громадських роботах? 14:20 До дня заснування Тернополя відкрили три виставки 13:42 Під видом реконструкції знищили культурний шар і звели багатоповерхівку — підозра забудовнику та ще трьом особам play_circle_filled photo_camera 13:15 Поліцейська з Тернополя захистила титул чемпіонки України з важкої атлетики 12:45 В аварії на Тернопільщині постраждала кермувальниця скутера 12:30 В аварії у Почапинцях постраждали водійка і її 3-річна дитина 11:45 На Тернопільщині ліквідували масштабні займання сухої трави та пожежі в житлових будинках photo_camera 11:04 Суд виніс вирок тернополянину, який облаштував наркопритон у власній квартирі 10:00 У Тернополі встановлять меморіальні таблиці двом загиблим Героям 09:41 «Контінентал» створює осередки здорового довкілля для комах в урбанізованих середовищах (новини компаній) 09:26 Російський удар по Києву: серед загиблих — 12-річний хлопчик 09:09 Ворог поцілив в багатоповерховий житловий будинок в Одесі: є загиблі та поранені 09:00 На щиті повертаються Герої Анатолій Ільницький, Богдан Водовіз та Олег Куцик 08:00 Через ремонт моста перекривають рух на трасі Тернопіль — Львів 22:00 Тернопільський національний педагогічний університет відзначив 86-у річницю 21:10 Російський безпілотник влучив у багатоповерхівку в Одесі: є загиблий та поранені
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up