Каратисти з Тернопільщини завоювали 10 нагород на Чемпіонаті України

У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 15 регіонів України. З них – шестеро каратистів з Тернопільської області, які привезли додому медалі.

Завершився Чемпіонат України з Годзю-Рю карате і кобуто, який проходив в Одесі 8-10 березня.

Про це повідомили від Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОВА.

За першість змагались понад 500 спортсменів з 15 регіонів України. Честь та гідність Тернопільщини на Чемпіонаті України захищали вихованці тренера Володимира Попенка:

• Олександр Комаринський – студент соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ;
  • Олександр Сліпчук – студент ТВПУ N-4 імені Михайла Паращука;
  • Катерина Кондрацька – учениця 8-А класу Лановецького ЗЗСО І - ІІІ ступенів №2;
  • Анна Войцещук Анна – учениця 10-го класу Буглівського ЗЗСО |-||| ступенів;
  • Богдан Дорановський – учень 7-го класу Лановецької ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 імені Ю. Коваля;
  • Олег Романюк – студент ДНЗТЦПТО №2.

Завдяки наполегливості і характеру, який каратисти проявили під час спортивних двобоїв, вони завоювали 1 золоту, 4 срібних та 5 бронзових медалей. Як підсумок, команда з Тернопільщини зайняла 6 місце серед інших спортсменів з 15 регіонів України.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» розповідали, що українська команда здобула срібло на юнацько-юніорському чемпіонаті світу з біатлону в естонському Отепяе. Серед учасників був біатлоніст з Підгаєць Віталій Мандзин.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.