Кращих футболістів Тернопілля нагородили під голос драйвового шотландця

Кращих футболістів Тернопілля нагородили під голос драйвового шотландця

Лауреатів та кращих гравців футбольного сезону на Тернопільщині 16 грудня нагородили у тернопільському драмтеатрі.

Церемонія під назвою "Найкращі-2017" зібрала під одним дахом представників усіх команд-учасниць обласної футбольної першості, а також представників районних Федерацій та команд ветеранів. Спеціальним запрошеним гостем заходу став шотландський співах Браян Алан, який є переможцем польського аналогу X-фактора. Для футбольної еліти Тернопілля драйвовий артист виконав кілька світових хітів.

У 2017-му році чемпіонат Тернопілля з футболу серед дорослих пройшов у двох лігах – Вищій та Першій, а також провели розіграш обласного Кубка, володарем якого стала команда "ДСО-Поділля".

Під час церемонії організатори нагородили трійку призерів ветеранського чемпіонату Тернопілля. Бронзовим призером стала команда "Сокіл" зі Збаразького району, срібним – збірна Бучацького району, а чемпіоном – "Ветеран" з Тернопільського району.

Нагороди призерам Першої ліги вручав вихованець тернопільського футболу та гравець полтавської "Ворскли" Ігор Пердута. Підволочиський "Збруч" став третім, ФК "Копичинці" – другим, а перше місце Першої ліги впевнено виграла теребовлянська "Нива".

Щодо Вищої ліги, то чемпіоном в останньому турі вдалося стати великогаївському "Агрону ОТГ". Друге та третє місця посіли "ДСО-Поділля" та чортківський "Кристал", відповідно.

До слова, відзнаки кращих під час церемонії нагородження Федерації футболу отримали також п'ять кращих арбітрів чемпіонату. Пам'ятні призи вручили Івану Соколу, Володимиру Ясючені, Андрію Гаху, Володимиру Федунцю та Ігорю Садковському.

ДОВІДКА

Кращі гравці чемпіонату Тернопільської області з футболу за підсумками 2017-го року:

Вища ліга

Кращий воротар – Руслан Мазур ("Колос")

Кращий захисник – Юрій Заставецький ("Кристал")

Кращий півзахисник – Валентин Білик ("ДСО-Поділля")

Кращий бомбардир – Роман Мельник ("Агрон-ОТГ", 12 голів)

Кращий тренер – Ігор Твардовський (ФК "Бережани")

Кращий гравець – Роман Мельник ("Агрон-ОТГ") 

Перша ліга

Кращий воротар – Олексій Шишигін (ФК "Шумськ")

Кращий захисник – Андрій Біскуп ("Збруч")

Кращий півзахисник – Ігор Сливка (ФК "Копичинці")

Кращий бомбардир – Олександр Боженко ("Нива" Теребовля, 19 голів)

Кращий тренер – Ігор Шпікула (ФК "Копичинці")

Кращий гравець – Павло Макогон ("Нива" Теребовля)

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 У Тернополі під час комендантської години у пасажира авто знайшли речовину, схожу на наркотичну 18:02 Суд підтвердив штраф понад 700 тис. грн за незаконну вирубку червоних дубів на Бережанщині 17:20 На базі якої із Чортківських шкіл можуть створити ліцей для учнів 10-12 класів: у громаді дискутують 16:47 На що можна буде витратити кешбек, отриманий за пальне Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 16:22 Вирвали з рук 40 тисяч гривень: у центрі Тернополя затримали 21-річного підозрюваного у пограбуванні 15:47 На Тернопільщині затримали юристку на хабарі в три тисячі доларів за «вирішення питання з ТЦК» photo_camera 15:10 Бронювання, попри розшук: у Дії з'явилась нова можливість відстрочки на 45 днів 14:37 Сильні вітри прогнозують на Тернопільщині 14 березня 14:00 Чортківська гімназія отримала відзнаку в конкурсі з впровадження реформи шкільного харчування 13:30 Житель Підволочиської громади намагався дати хабаря працівнику лісництва за зрубане дерево 13:00 20-річного жителя Чортківського району обвинувачують у виправдовуванні збройної агресії рф проти України 12:30 На Тернопільщині під колеса авто потрапив літній чоловік 12:00 Рідним загиблих Героїв вручили відзнаки «Почесний громадянин міста Тернополя» 11:30 Під час пожежі сухої трави на Теребовлянщині постраждала літня жінка 11:05 «Для нього приємно, що його не забули»: у Тернополі відзначили добровольців 10:46 На Микулинецькій, Злуки та Збаразькій ремонтують дорогу — можливі затори 10:30 Дорожники розпочали ремонт основних автошляхів Тернопільщини (пресслужба) 10:00 На Тернопільській митниці виявили контрафактні іграшки 09:30 У Тернополі відбудеться безкоштовний благодійний захід «Медицина в укритті» (новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up