Кременецькі рукоборці із команди Pushkar Team вибороли 20 медалей на чемпіонаті України з армрестлінгу

Представники Тернопілля здобули на турнірі двадцять нагород різного гатунку.

23 спортсмени із кременецької команди Pushkar Team взяли участь у чемпіонаті України з армрестлінгу серед молоді та дорослих. Такі змагання тривали у Львові з 12 по 15 серпня.

Команда виборола на чемпіонаті 20 медалей та посіла четверте місце у командному заліку, повідомили в Управлінні молоді, спорту та іміджевих проектів обласної адміністрації

Отож, результати рукоробців з Кременця були такими:

Серед молоді:

• 1. Вальчишин Богдан (в/к 65 кг) – 1 місце на ліву та 2 на праву руки.
  • 2. Береза Іван (в/к 75 кг) – 3 місце на праву руку.
  • 3. Сімчук Дмитро (в/к 90 кг) – 2 місце на праву та ліву руки.
  • 4. Трачук Денис (в/к 55 кг) – 2 місце на праву руку.
  • 5. Білик Владислав (в/к 60 кг) – 3 місце на праву та ліву руки.

Серед чоловіків:

• 1. Савелюк Назар (в/к 55 кг) – 3 місце на ліву та праву руки.
  • 2. Точинський Сергій (в/к 75 кг) – 3 місце на ліву та 2 на праву руки.
  • 3. Поліщук Максим (в/к 80 кг) – 2 місце на ліву та 3 на праву руки.
  • 4. Петренко Олег (в/к 90 кг) – 1 місце на ліву та праву руки.
  • 5. Пасєка Ігор (в/к 100 кг) – 1 місце на ліву та праву руки.

Серед жінок:

• 1. Головата Олександра (в/к 60 кг) – 1 місце на ліву та праву руки.

Зазначимо, що у чемпіонаті взяли участь понад 300 спортсменів з 18 областей України.

Нагадаємо, що у Кременці встановили пам'ятник Андрію Пушкарю — видатному українському спортсмену-рукоборцю, тренеру, майстру спорту України, багаторазовому чемпіону України, Європи та світу.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.