Лижний трамплін буде в Тернополі. В Україні такого ще немає

Лижний трамплін буде в Тернополі. В Україні такого ще немає

Три млн грн та три гектари землі на лижний трамплін виділили депутати міськради. Такого об'єкту в Україні ще немає.

- Федерація лижного спорту України спільними зусиллями з Тернопільською міською радою запланували збудувати лижний трамплін у місті для фрістайлу, - наголосив представник федерації. – Ми готові вкласти 1 млн 300 тис грн власних коштів. Все інше плануємо до фінансувати з бюджету міста. Загальна сума проекту - три млн грн.

Зі слів представника федерації, кошти підуть на будівництво трампліну та закупівлю необхідного обладнання, в тому числі снігоутворюючих пушок. Їх буде дві.

Така заява викликала жваве обговорення серед депутатів міськради, зокрема Андрій Ткаченко зауважив, що під будівництво трампліну просять аж три гектари землі.

- На бюджетній комісії було озвучено, що на цій території має бути також збудований будинок, - наголосив депутат Ткаченко.

Після такої заяви із запереченнями різко виступив міський голова Сергій Надал, який запевнив, що це - неправда і будинку на цій території не буде.

- Ця земельна ділянка перебуває в зоні для будівництва об'єктів відпочинку, - наголосив Сергій Надал. - Тому мови про будівництво житлового будинку не може навіть бути.

У дискусії взяли більшість депутатів ради, і після півгодинного обговорення рішення прийняли майже одноголосно.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (4)
  • Anonymous
    Місто прибирати нема чим, а вони трамплін будувати хочуть...
  • David Starr
    А то думаю, чого вони на БАМІ ще одну станцію швидкої відкрили, готуються )
  • Діонісій
    скоро на тій території виростуть будинки, і будуть казати, що то все для спортсменів.
  • Хімочка Сергій
    але балаболи! а у Львові на території Кайзервальду забули що там є лижний трамплін?Народ вас розводять!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Концерти, зірки «МастерШеф» та ярмарок: до Дня міста в парку Шевченка готують триденний благодійний фестиваль 21:00 В Україні запустили застосунок «БЕЗ МЕЖ» — єдину платформу сервісів і знижок для ветеранів та їхніх родин 20:00 До 33 280 грн на навчання: хто на Тернопільщині може отримати ваучер та які професії можна опанувати 19:05 Ламали ребра, катували і вимагали гроші: чому справа Борщівського ТЦК зависла в суді Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 18:00 З 1 серпня в Укренерго оновили тариф на передачу електроенергії для підприємств 17:42 Чоловіки за кордоном не зможуть звертатись у консульства без військово-облікових документів 17:07 15 років за вбивство випускниці: апеляційний суд залишив вирок Василю Гнатюку без змін 17:05 «Контінентал» розпочав посівну кампанію озимих під урожай 2027 року (новини компаній) 16:30 Аварія у Кременці: рятувальники деблокували потерпілого з понівеченого авто 15:59 До Тернополя прибули всі 17 нових тролейбусів photo_camera 15:42 У священника-блогера Олексія Філюка — День Народження: вітають усім фейсбуком, пишіть побажання і ви play_circle_filled photo_camera 15:13 Штормове попередження оголосили на Тернопільщині: 6 серпня будуть грози 14:40 У Тернополі оновлять світлофори 14:13 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 5 серпня) 13:45 У Чистилові мотоцикліст врізався в Mersedes 13:15 До +37°: як тернополяни рятуються від спеки під парасолями play_circle_filled photo_camera 12:35 П'яний водій буса кинув у автомобіль тернопільських патрульних п'ять тисяч гривень 12:05 Учитель хімії з Тернополя Дмитро Гайдук увійшов до ТОП-50 найкращих педагогів України 11:26 У дворі на Київській жінка потрапила під колеса авто, яке рухалось заднім ходом
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up