На чемпіонаті України з боксу тернополянки здобули три титули

На чемпіонаті України з боксу тернополянки здобули три титули

Три чемпіонські звання здобули боксерки тернопільського спортклубу "Шкіряна рукавичка" під час чемпіонату України, присвяченого пам'яті заслуженого тренера України Валерія Дем'янова.

Змагання відбулися з 10 до 16 грудня у Івано-Франківську, а участь у них взяли жінки до 22-х років, молодь, юніорки та дівчата.

У категорії юніорки Тернопілля представила бронзова призерка чемпіонату Європи Каріне Айрапетян, яка змагалася у ваговій категорії 70 кг. У фінальному поєдинку тернополянка за відвертої переваги здолала опонентку з Донеччини та виборола звання чемпіонки.

Ще три боксерки "Шкіряної рукавички" змагалися у віковій категорії молодь. Так у вазі 75 кг шестиразовою чемпіонкою України з боксу стала наша Олеся Крисюк. У фіналі дівчина впевнено перемогла суперницю з Івано-Франківська та оформила черговий титул.

Вольовою перемогою на чемпіонаті відзначилася тернополянка Юлія Деденко у ваговій категорії 69 кг. У фіналі вона зустрілася з представницею Вінниці та зуміла тріумфувати у важкому поєдинку, завоювавши "золото".

Вперше на змаганнях такого рівня у вазі 54 кг виступила наша Каріна Вовк. У поєдинку за вихід до півфіналу наша спортсменка зустрілася з чемпіонкою України та учасницею чемпіонату Європи зі Львова. Попри рівний бій, на перший план вийшов досвід опонентки, яка отримала перемогу. Відтак дебютний виступ на чемпіонаті Каріна Вовк завершила на п'ятому місці.

Додамо, що боксерки тренуються під керівництвом Руслана Фірмана, Миколи Петришина та Лілії Ліхновської. Дівчата представляють школу вищої спортивної майстерності, обласну дитячо-юнацьку спортшколу з літніх видів спорту та дитячо-юнацьку спортивну школу з греко-римської боротьби (відділення боксу).

Боксерський клуб "Шкіряна рукавичка" висловлює подяку меценатам Володимиру Кельнеру та Олександру Похилому, а також обласному управлінню фізичної культури та спорту.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:18 У Тернополі працюють 15 пунктів обігріву в різних мікрорайонах міста 10:00 У Тернополі не курсують тролейбуси через масив «Східний» 09:35 НМТ—2026: коли реєструватись, дати тестування та коли будуть результати 09:00 Підтвердили загибель Героя з Микулинецької громади Андрія Ноги Від читача 18:43 У Тернопільському ТЦК чоловік порізав собі вени, швидку не пускають: родина просить негайної допомоги 08:00 Новий тиждень принесе на Тернопільщину сніг та мороз до -14° 21:32 Графік відключення світла в Тернополі та області на 9 лютого 21:00 Ігри, для яких не треба світла: чим зайняти дитину під час тривалих відключень play_circle_filled 20:00 М'які іграшки, кухлики та валентинки: де у Тернополі дешевше купити подарунки до Дня закоханих photo_camera 19:20 Пішов із життя Ігор Любий — заступник директора департаменту Тернопільської ОДА 19:00 Обіцяв «списати» військового за $10 тисяч: як покарали чоловіка, якого взяли на хабарі у Тернополі 18:00 Чому важливо ощадливо використовувати світло у перші хвилини після повернення 17:00 Легендарна біатлоністка з Тернопільщини Олена Підгрушна заявила про завершення кар'єри 16:00 На Тернопільщині дитина отруїлася продуктами горіння через несправне газове обладнання 15:08 Журналісти перевірили пункти обігріву у Тернополі: що дозволять зарядити, чи є чай і тепло photo_camera 14:34 Велика Березовиця другий день без світла, тепла й води. Чому не забезпечили резервне живлення? 14:00 На базі підрозділів ДСНС працюють 25 Пунктів Незламності 13:07 На Дружбі аварія за участю поліцейського авто та Range Rover (оновлюється) 12:00 Малюк-богатир: у Бучацькій лікарні народився хлопчик вагою понад п'ять кілограмів 11:05 Вночі на Львівщині лунали вибухи: росіяни атакували критичну інфраструктуру
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up