«Нива» Тернопіль поступилася у першій цьогорічній домашній грі

Тернопільська «Нива» поступилася вдома команді з Вишгорода Київської області.

30 березня у Тернополі відбувся матч «Нива» Тернопіль — «ДІНАЗ» з Вишгорода Київської області. Це був перший за понад два роки домашній матч «Ниви» з глядачами.

Як повідомили на сторінці «Ниви»  в соцмережі, тернополяни поступилися з рахунком 1:4.

Дивіться запис трансляції:

Реакція соцмереж

Більшість коментарів на сторінці «Ниви» — з нотками розчарування домашньою грою тернополян. Хоча є і підбадьорливі дописи.

Андрій Мазур написав: Грають як вміють, що ви вних хочете?хлопчина б'є з п'яти метрів що м'яч майже долітає в Старий парк,як вони виграють?)Вони зараз на одному рівні з Агроном з Товстолуга!

Олександр Щербатюк коментує: Встидно що ви позорите Ниву. ТЕРНОПІЛЬ

Ілля Ілля написав: Район! Команда паси не вміє давати, вже не говорячи про дохід до штрафної суперникового майданчика, і удари

Ростислав Романишин коментує: А куди поділися оптимісти? Хлопці ви де?))

Юрій Свистун написав: Рахунок не по грі, але не можливо виграти створивши два моменти за гру, немає думки, 70 відсотків пасів через оборону, суперники кожен індивідуально сильніший за гравців Ниви.

Олександр Волинець коментує: це правда шо діти перестрашились в 2 таймі дядьків по 39 років…як кажуть чекаєм наступного сезону…

Довідка

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що на стадіоні відновили продаж квитків на футбольні матчі. Ціна квитка 100 грн.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.